Nina
Horáková

Herečka
Nina Horáková
Nina Horáková
V Městských divadlech pražských od roku 2015.

V roce 2012 završila studium oboru činoherního herectví na DAMU. V průběhu studia získala možnost projevit svůj výrazný hudební talent v inscenacích Divadla Na Fidlovačce. V Divadle Kalich se představila jako Frencha v muzikálu Pomáda. Účinkovala také v několika projektech spolku Veselé skoky (Chabrus line, Ve stanici nelze). V roce 2014 nastoupila do angažmá v Městském divadle Mladá Boleslav, kde ztvárnila několik výrazných rolí, např. Eržiku v Baladě pro banditu, titulní roli v Giraudouxově Ondině, Oonu Chaplinovou v inscenaci Chaplin ad.
Od roku 2015 je členkou Městských divadel pražských, kde ji můžete vidět např. v inscenacích Tančírna 1918-2018, Idiot, Bez hany nebo Lazarus.

Aktuální role

Jsou čtyři ráno – nebo víc? V hledišti divadla Rokoko se setkává šestice postav, jejichž příběhy ožívají v písních Hany Hegerové. 
ABC

Elefantazie

David Drábek, Tomáš Belko, Darek Král
Muzikál ohavné krásy. Fascinující příběh Sloního muže Josepha Merricka, který se stal ve viktoriánském Londýně atrakcí obludária.  
Malá scéna ABC
MATINÉ

Hnůj země

Zdena Salivarová
Literární matiné z díla Zdeny Salivarové s Danou Batulkovou a Ninou Horákovou.
Rokoko
Co se stane, když si podnikavý miliardář vezme seniory jako rukojmí svého politického projektu? Ptáte se, jestli je tahle země taky pro starý? Odpoví vám Kanibalky 2, nejčernější satira naší současné reality.
Komedie

Lazarus

David Bowie, Enda Walsh
Poslední dílo Davida Bowieho, komorní muzikál o samotě, naději a potřebě návratu, plný nesmrtelných hitů této mimořádné hudební osobnosti.
ABC

Tančírna 1918-2018

Jiří Janků, Pavel Khek
Protančete s námi posledními sto lety české historie! Vstupte do naší tančírny a nechte se provést tanečním krokem po důležitých meznících naší republiky! 

Věříte na víly?

JAMES M. BARRIE, DAVID DRÁBEK

PETR PAN