Nina
Horáková

Herečka
Nina Horáková
V Městských divadlech pražských od roku 2015.

Rodačka z Olomouce dokončila studium činoherního herectví na pražské DAMU v roce 2012. Již v průběhu studia prokázala svůj výrazný hudební talent v inscenacích Divadla Na Fidlovačce (My Fair Lady, Hvězdy na vrbě, Šumař na střeše, Babička) a v Divadle Kalich v muzikálu Vlasy a Pomáda. V roce 2014 nastoupila do angažmá v Městském divadle Mladá Boleslav, kde ztvárnila mnoho výrazných rolí, například Eržiku v Baladě pro banditu, titulní roli v Giraudouxově Ondině, Oonu Chaplinovou v inscenaci Chaplin aj. Účinkovala také v několika projektech pohybového spolku Veselé skoky (v parafrázi slavného muzikálu Chabrus line nebo grotesce inspirované Annou Kareninou Ve stanici nelze). Věnuje se také dabingu. V Městských divadlech pražských hrála v inscenacích Tančírna 1918 - 2018, Idiot, Šedesátky a v současné době ji můžeme vidět v inscenacích Bez hany, v muzikálech Lazarus a Elefantazie a v hudební komedii Zítra swing bude zníti všude v režii Ondřeje Havelky.
 

Aktuální role

ABC

Elefantazie

David Drábek, Tomáš Belko, Darek Král
Muzikál ohavné krásy. Fascinující příběh Sloního muže Josepha Merricka, který se stal ve viktoriánském Londýně atrakcí obludária.  
Komedie

Hotel Good Luck

Alejandro Ricaño
Osamělý radiový DJ Bobby je posedlý strachem ze smrti. Ze své sklepní rozhlasové stanice se vydává na cestu skrz paralelní vesmíry a hledá ty, které miloval a ztratil. Protože, co se nemůže stát v této realitě, může se stát v jiné...
Rokoko
Co se stane, když si podnikavý miliardář vezme seniory jako rukojmí svého politického projektu? Ptáte se, jestli je tahle země taky pro starý? Odpoví vám Kanibalky 2, nejčernější satira naší současné reality.
Komedie

Lazarus

David Bowie, Enda Walsh
Poslední dílo Davida Bowieho, komorní muzikál o samotě, naději a potřebě návratu, plný nesmrtelných hitů této mimořádné hudební osobnosti.
ABC

María de Buenos Aires

Ástor Piazzolla, Horacio Ferrer
První české uvedení světově proslulé „tango operity“ na pomezí činohry, opery a tanečního divadla. 
ABC

Petr Pan

James M. Barrie, David Drábek
Výprava světem fantazie pro všechny, kteří odmítají vyrůst.
Komedie

Roberto Zucco

Bernard-Marie Koltès
Zločinec s andělskou tváří na cestě mezi násilím a odpuštěním.

Mother fucker
Father killer
What a thriller!

TOMÁŠ JARKOVSKÝ A JAKUB VAŠÍČEK PODLE SOFOKLA

Antigona