Štědrý večer slečny Zuzanky

Ponořte se spolu s námi naplno do vánoční nálady spolu se Zdenou Hadrbolcovou a malými členy Studia Light.
Slečna Susette, či  – jak si raději říká  – Zuzanka, je bytost se srdcem plným lásky, ale také duše osamělá. Je zvyklá trávit svůj čas mezi čtyřmi stěnami krásného bytu, který ji spolu s velkým dědictvím odkázala bohatá příbuzná, tu a tam navštívit své sousedy a potěšit jejich malé děti. Někteří ji litují, někteří se ušklíbnou nad životem staré panny, ale Zuzanka si plní každý den svými malými radostmi. A mezi ty největší patří obdarovávání ostatních. Dnes je navíc den slavnostní, Štědrý večer, a pro osamělou slečnu tak začíná tajemný čas plný dobrodružství….

Ponořte se spolu s námi naplno do vánoční nálady a zpříjemněte si Advent tímto poetickým literárně-hudebním pásmem, vycházejícím ze stejnojmenné povídky rakouské spisovatelky s českými kořeny Marie von Ebner-Eschenbach. I díky próze této oceňované autorky konce 19. století si znovu připomeneme sílu svátků z nejkrásnějších a jejich skutečné kouzlo.
Uvěřit v něj můžete spolu se Zdenou Hadrbolcovou a malými členy Studia Light v režii Viktorie Čermákové.  
A co dál...
ABC
Čtvrtstoletí poté, co ohromili celý divadelní svět, sestupují Andělé v Americe poprvé i na česká jeviště.
14.3. 17.00 ABC

27.4. 18.00 ABC
Rokoko
Naše současná realita je obrazem tak neuvěřitelných bizarností, že chceme-li se dopustit satiry a nadsázky, je třeba stvořit nespoutané dada, komedii ve stu odstínů černé.
3.3. 19.00 RKK

15.4. 19.00 RKK

18.5. 19.00 RKK V prodeji od 2. 3.
Komedie
Nepřítel lidu
podle Henrika Ibsena
Třeskutá komedie o liberální demokracii. V koprodukci s divadelní skupinou Lachende Bestien.
 
26.2. 19.30 KOM

5.5. 19.30 KOM V prodeji od 2. 3.