BALET 1+1

BALET 1+1

Společné představení baletu Jihočeského divadla v Českých Budějovicích a Bohemia Baletu, souboru Taneční konzervatoře hl.m.Prahy.

Sebastiano Mazzia:
TANČILA JSEM - Balet Jihočeského divadla
Tančila jsem je choreografií o vášni. V současnosti jsme si jako lidé zvykli vynikat ve všem, co děláme: skáčeme vysoko, běháme rychle a už nedokážeme selhat… Ale neměly by láska a vášeň být tím, proč by si nás lidé měli skutečně vážit? Inspirováno životem atypické zpěvačky Florence Foster Jenkins.

ANNA KARENINA – Bohemia Balet
Komorní ztvárnění světoznámého příběhu Anna Karenina na hudbu české skladatelky Jindry Nečasové Nardelli. Tragický příběh manželství, kde citově založená žena zaplatí cenu nejvyšší...

Béla Keri Nagy:
VÍR - Balet Jihočeského divadla
Rotace vesmíru, oběžná dráha naší planety a nekonečný koloběh života nás stále někam táhnou a předurčují naši životní cestu. V průběhu života se však stává, že z nečekaných důvodů z této cesty sejdeme. Časem nám však naše nejniternější instinkty a zkušenosti připomenou, že bychom se neměli vzdávat své cesty a toho, kam skutečně směřujeme.

Zdeněk Mládek:
POD KŮŽÍ - Balet Jihočeského divadla
V každém z nás naráží snaha být sám sebou na potřebu někam patřit. Ať už je nutkání vlastní realizace sebevětší, v situacích ztráty jistoty a bezpečí jsme často zahnáni do kouta a pod kůží nám nevědomky klíčí nevyhnutelnost „jít s davem“.

PENZION NA PŘEDMĚSTÍ - Bohemia Balet
Taneční pohybové divadlo inspirované písněmi v podání milované legendy Hany Hegerové, plné lásky, vášně, citu, bolesti, ale i úsměvu, lehkosti a humoru. S velkou úctou a pokorou věnované nedožitým devadesátým narozeninám této královně československého šansonu.

Fotogalerie

BALET 1+1
BALET 1+1
BALET 1+1
BALET 1+1
BALET 1+1

Obsazení

Tvůrčí tým

BALET 1+1 BALET 1+1
BALET 1+1
BALET 1+1
BALET 1+1

A co dál...

ABC

Diktátor

Charlie Chaplin
Filmová klasika poprvé v české divadelní adaptaci.
18.1. 19.00 ABC Zrušeno

1.2. 19.00 ABC

8.3. 19.00 ABC
Komedie

Roberto Zucco

Bernard-Marie Koltès
Zločinec s andělskou tváří na cestě mezi násilím a odpuštěním.
26.1. 19.30 KOM

18.2. 19.30 KOM

27.3. 19.30 KOM