Scénické čtení - Marek Epstein - Mléčné sklo

Máte v dnešním světě pocit, že se nemůžete dobrat pravdy? Jste na tom stejně jako dvojice detektivů ze hry Marka Epsteina Mléčné sklo. Nejsou to dobrej a zlej policajt, jsou oba zlí, hlavně na sebe navzájem, přesto případ vraždy nakonec rozřeší. 
Přijďte na jedinečný zážitek scénického čtení. Večer, který se nikdy nebude opakovat, bude premiérou i derniérou zároveň. Jen pro vás v Divadle Rokoko.

Máte v dnešním světě pocit, že se nemůžete dobrat pravdy?

Jste na tom stejně jako dvojice detektivů ze hry Marka Epsteina Mléčné sklo. Nejsou to dobrej a zlej policajt, jsou oba zlí, hlavně na sebe navzájem, přesto případ vraždy nakonec rozřeší. 

Přijďte na jedinečný zážitek scénického čtení. Večer, který se nikdy nebude opakovat, bude premiérou i derniérou zároveň. Jen pro vás v Divadle Rokoko.
 
O autorovi

Marek Epstein je jeden z nejúspěšnějších scenáristů mladé generace. V roce 2003 absolvoval na FAMU obor scenáristika a dramaturgie. Podle scénáře Amen Sam z roku 2004 vznikl o tři roky později film ROMing v režii Jiřího Vejdělka. Za scénář ke snímku BrainStorm (2008) získal televizní cenu Elsa. Je také autorem například štědrovečerní pohádky Šťastný smolař (2012) a kriminálního seriálu Clona (2014). Mimo televizní tvorbu jsou nejznámější jeho filmy Grandhotel (2006), Václav (2007), či Signál (2012).

Obsazení

Dan Schwartz Aleš Procházka
Kapitán Miler Lukáš Jurek
Laura      Henrieta Hornáčková
Dodo  Milan Kačmarčík
Pingl Zbigniew Kalina


 

Tvůrčí tým

A co dál...

ABC

Hamlet

William Shakespeare
Jedna z nejslavnějších her světového repertoáru, do které každá generace vkládá svůj otisk.
12.9. 19.00 ABC
Rokoko

Marat + Sade

Peter Weiss, Michal Pavlíček
Nahlédněte spolu s námi v atraktivní formě divadla na divadle za mříže blázince i vlastní duše – kdo v tom bude hrát, těší se celá Paříž…
23.6. 19.00 RKK Zrušeno
Rokoko

Neviditelný

Jaroslav Havlíček
Divadelní adaptace románu o touze po moci, rodinné anamnéze a neviditelném strýci.
ABC

Romeo a Julie

William Shakespeare
Nejslavnější Shakespearova tragédie o nešťastné lásce v rozeštvaném světě s Terezou Marečkovou a Zdeňkem Piškulou v titulních rolích.
1.6. 19.00 ABC

13.9. 19.00 ABC
ABC

Vojna a mír

Lev Nikolajevič Tolstoj
Divadelní adaptace slavné románové epopeje Lva Nikolajeviče Tolstého. 
15.9. 19.00 ABC
Rokoko

Yerma

Simon Stone podle Federica Garcíi Lorcy
Mistrovské dílo Federica Garcíi Lorcy zasazené do současnosti. Divadelní triumf mnoha evropských jevišť v české premiéře, s Ninou Horákovou v titulní roli. 
19.6. 19.00 RKK

13.9. 19.00 RKK