Scénické čtení - Marek Epstein - Mléčné sklo

Máte v dnešním světě pocit, že se nemůžete dobrat pravdy? Jste na tom stejně jako dvojice detektivů ze hry Marka Epsteina Mléčné sklo. Nejsou to dobrej a zlej policajt, jsou oba zlí, hlavně na sebe navzájem, přesto případ vraždy nakonec rozřeší. 
Přijďte na jedinečný zážitek scénického čtení. Večer, který se nikdy nebude opakovat, bude premiérou i derniérou zároveň. Jen pro vás v Divadle Rokoko.

Máte v dnešním světě pocit, že se nemůžete dobrat pravdy?

Jste na tom stejně jako dvojice detektivů ze hry Marka Epsteina Mléčné sklo. Nejsou to dobrej a zlej policajt, jsou oba zlí, hlavně na sebe navzájem, přesto případ vraždy nakonec rozřeší. 

Přijďte na jedinečný zážitek scénického čtení. Večer, který se nikdy nebude opakovat, bude premiérou i derniérou zároveň. Jen pro vás v Divadle Rokoko.
 
O autorovi

Marek Epstein je jeden z nejúspěšnějších scenáristů mladé generace. V roce 2003 absolvoval na FAMU obor scenáristika a dramaturgie. Podle scénáře Amen Sam z roku 2004 vznikl o tři roky později film ROMing v režii Jiřího Vejdělka. Za scénář ke snímku BrainStorm (2008) získal televizní cenu Elsa. Je také autorem například štědrovečerní pohádky Šťastný smolař (2012) a kriminálního seriálu Clona (2014). Mimo televizní tvorbu jsou nejznámější jeho filmy Grandhotel (2006), Václav (2007), či Signál (2012).

Obsazení

Dan Schwartz Aleš Procházka
Kapitán Miler Lukáš Jurek
Laura      Henrieta Hornáčková
Dodo  Milan Kačmarčík
Pingl Zbigniew Kalina


 

Tvůrčí tým

A co dál...

ABC
Čtvrtstoletí poté, co ohromili celý divadelní svět, sestupují Andělé v Americe poprvé i na česká jeviště.
Rokoko

Posedlost

Luchino Visconti
Podle románu Jamese M. Caina Pošťák vždycky zvoní dvakrát.
14.6. 19.00 RKK