Městská divadla pražská pro diváky se sluchovým omezením

Záleží nám na tom, aby se u nás všichni diváci cítili příjemně. Abychom návštěvu divadel co nejvíce ulehčili i pro diváky se sluchovým omezením, nainstalovali jsme v divadle ABC indukční smyčku.

Indukční smyčka je zařízení, které osobám se zbytkem sluchu umožňuje plnohodnotný poslech v nejrůznějších situacích, ve kterých samotné sluchadlo nestačí. Potřebujete k tomu vlastní sluchátka, nebo určitý typ naslouchadla a zesilovač signálu smyčky, který si zapůjčíte přímo v divadle. Zesilovače jsou k dispozici u divadelního personálu, zapůjčení je zdarma, pouze zanecháte kontaktní údaje a váš kulturní večer může začít. Zesilovač může fungovat buď s vaším naslouchátkem, nebo se sluchátky, které vám zapůjčí náš personál.

Samotné ovládání na místě je velmi intuitivní, není potřeba nic zapínat, pouze ovládáte hlasitost, při jakýchkoli komplikacích kontaktujte uvaděče, ochotně vám poradí.

Pokud si chcete být jistí, že pro vás zesilovač budeme mít připravený, doporučujeme jej předem objednat přes e-mail inspektorkaabc@m-d-p.cz. Rádi vám odpovíme na otázky, zarezervujeme přístroj na konkrétní představení nebo nám můžete dát zpětnou vazbu.

Projekt vznikl za přispění Nadace ČEZ.
Nadace Čez