Petr
Konáš

Herec
Petr Konáš
Petr Konáš
V Městských divadlech pražských od sezony 2018/19.

Vystudoval Vyšší odbornou školu hereckou. Pět let působil v Západočeském divadle v Chebu, kde si zahrál třeba Romea v Shakespearově Romeovi a Julii, Milouše ze Saturnina, Dona Josého v Carmen a mnohé další. Dalších šest let pak strávil v angažmá v Divadle Josefa Kajetána Tyla v Plzni. Mezi jeho tamější role patřil například Kazimír v Kazimírovi a Karolíně, kníže Václav v Tylových Krvavých křtinách anebo baron Tuzenbach ze Tří sester.

Známý je také z televizních seriálů Ordinace v růžové zahradě, Cesty domů a Modrý kód.

Aktuální role

Jsou čtyři ráno – nebo víc? V hledišti divadla Rokoko se setkává šestice postav, jejichž příběhy ožívají v písních Hany Hegerové. 
ABC

Elefantazie

David Drábek, Tomáš Belko, Darek Král
Muzikál ohavné krásy. Fascinující příběh Sloního muže Josepha Merricka, který se stal ve viktoriánském Londýně atrakcí obludária.  
Rokoko

Honzlová

Zdena Salivarová
Česká premiéra divadelní adaptace jednoho z nejlepších děl moderní české prózy od Zdeny Salivarové, spisovatelky stojící neprávem ve stínu svého muže Josefa Škvoreckého.
Rokoko

Kancl

Ricky Gervais, Steve Merchant

První divadelní uvedení kultovního seriálu BBC, který je originálním a vtipným pohledem do zákulisí jedné zdánlivě  obyčejné kanceláře.

Rokoko
Co se stane, když si podnikavý miliardář vezme seniory jako rukojmí svého politického projektu? Ptáte se, jestli je tahle země taky pro starý? Odpoví vám Kanibalky 2, nejčernější satira naší současné reality.
Rokoko
Naše současná realita je obrazem tak neuvěřitelných bizarností, že chceme-li se dopustit satiry a nadsázky, je třeba stvořit nespoutané dada, komedii ve stu odstínů černé.
Rokoko

Neviditelný

Jaroslav Havlíček
Divadelní adaptace románu o touze po moci, rodinné anamnéze a neviditelném strýci.

Zpátky ke hvězdám.

D. Bowie, E. Walsh

Lazarus