JAK NAKUPOVAT

VSTUPENKY

Vstupenky si online můžete buď rezervovat nebo přímo zakoupit. Konkrétní představení si vyberte v PROGRAMU nebo přímo ze stránky vybrané inscenace. Vyhledávání vám usnadní možnost filtrace scén v horní části obrazovky, případně vyhledávání vpravo nahoře (symbol lupy). Všechny aktuální inscenace naleznete v záložce REPERTOÁR. Konkrétní místo v sále vyberete kliknutím na tlačítko KOUPIT VSTUPENKY. Vstupenky můžete pouze rezervovat a vyzvednout osobně na pokladně Městských divadel pražských na základě čísla rezervace nebo přímo zakoupit online. V takovém případě vám na e-mail přijde formulář elektronické vstupenky. Vstupenku si můžete vytisknout nebo si ji vzít s sebou ve vašem chytrém telefonu.  
K nákupu vstupenek si můžete zřídit zákaznický účet, který vám ušetří čas při opětovných nákupech, nebo vyplnit jednorázově vaše kontaktní údaje pro rychlý nákup.   

KNIHY A PROPAGAČNÍ PŘEDMĚTY

Knihy a promo předměty Městských divadel pražských můžete zakoupit v divadelním e-shopu, který najdete po rozkliknutí hlavního menu hned vedle kontaktů. Upozorňujeme však, že náš prodejní systém neumožňuje zakoupit e-vstupenky a dárkové poukazy současně se zbožím. Pro nákup e-vstupenek a dárkových kuponů učiňte, prosím, samostatnou objednávku/nákup.
Knihy a promo předměty je možné platit pouze kartou. Zaplacené zboží si můžete vyzvednout na centrální pokladně  Městských divadlech pražských nebo vám bude zasláno Českou poštou na vámi uvedenou adresu.