Soirée Veroniky Kubařové

Soirée Veroniky Kubařové


 
V rámci tohoto soirée budete mít jedinečnou možnost poznat herečku Veroniku Kubařovou z trochu jiné stránky. Připravila si pro vás večer plný muzikálových melodií a odlehčeného povídání nejen o divadle. Na jevišti se rovněž objeví její hosté a vzácní kolegové J. Suchý, J. Molavcová, P. T. Veselý, V. Gajerová, Š. Vaculíková a S. Škábová. 

Večery s názvem Soirée se setkávají s velkým ohlasem. Jde o jakési večery pro radost a potěšení jak herců, tak diváků, ve kterých se umělci Městských divadel pražských představí v poněkud netradičních rolích. Nebudou zde totiž vystupovat v divadelních inscenacích a prezentovat pouze svůj činoherní talent, ale představí se vám jako zpěváci, muzikanti, tanečníci či recitátoři v komponovaných a mnohdy také improvizovaných pořadech.

Soirée Veroniky Kubařové se odehraje 12. dubna po představení Důkaz, v němž hraje hlavní roli geniální matematičky. 
 

Fotografie

Soirée Veroniky Kubařové
Soirée Veroniky Kubařové
A co dál...
ABC
Něžná a jímavá komedie o ženách, které jsou pro dobrou věc ochotny udělat to, co by je nenapadlo ani v těch nejodvážnějších snech.
18.9. 19.00 ABC

8.10. 19.00 ABC
Rokoko
Neviditelný
Jaroslav Havlíček
Divadelní adaptace románu o touze po moci, rodinné anamnéze a neviditelném strýci.
28.9. 19.00 RKK V prodeji od 28. 9.

21.10. 19.00 RKK

22.10. 10.00 RKK Pro školy
ABC
Revizor
Nikolaj Vasiljevič Gogol
Taky vám slova audit a finanční kontrola zrychlují tep? A co třeba revize? A Revizor? Ten náš – REVIZOR ON ICE! - vám polechtá bránice. A možná opotí pleš. Nebo posune tupé?
9.9. 19.00 ABC

28.9. 19.00 ABC

5.10. 19.00 ABC