Kryštof
Krhovják

Herec
Kryštof Krhovják
V Městských divadlech pražských od sezony 2019/2020. 

Vystudoval módní návrhářství ve Frýdku-Místku. Studia herectví na KALD DAMU, pod vedením Jana Mikuláška a Dory Viceníkové, absolvoval rolí koktavého Vaška v autorské inscenaci Prodaná nevěsta na prknech Prozatímního, Stavovského a Národního divadla v letech 1868 až 2018, v režii Petra Erbese a Borise Jedináka. Od začátku studií na DAMU spolupracuje s divadelním souborem Tygr v tísni ve Vile Štvanice: Synáčci Tomáše Loužného, VořezávátkaBerlín Alexanderplatz Iva Kristiána Kubáka a Marie Novákové. Dále hostuje v divadle D21 v titulní roli inscenace Utrpení mladého Werthera režiséra Jakuba Šmída. 

Aktuální role

ABC
Elefantazie
David Drábek, Tomáš Belko, Darek Král
Muzikál ohavné krásy. Fascinující příběh Sloního muže Josepha Merricka, který se stal ve viktoriánském Londýně atrakcí obludária.  
Rokoko
Co se stane, když si podnikavý miliardář vezme seniory jako rukojmí svého politického projektu? Ptáte se, jestli je tahle země taky pro starý? Odpoví vám Kanibalky 2, nejčernější satira naší současné reality.
Komedie
Prodaná nevěsta na prknech Prozatímního, Stavovského a Národního divadla v letech 1868 až 2020
Petr Erbes, Boris Jedinák, Jan Tomšů, Alžběta Vitvarová a spol.
Komická opera o věrné lásce a zrádných intrikách, snu o divadle národním a zrodu českého herce.
ABC
Revizor
Nikolaj Vasiljevič Gogol
Taky vám slova audit a finanční kontrola zrychlují tep? A co třeba revize? A Revizor? Ten náš – REVIZOR ON ICE! – vám polechtá bránice. A možná opotí pleš. Nebo posune tupé?
ABC
Romeo a Julie
William Shakespeare
Nejslavnější Shakespearova tragédie o nešťastné lásce v rozeštvaném světě s Terezou Marečkovou a Zdeňkem Piškulou v titulních rolích.
Requiem za sen jednoho obyčejného člověka, který bolestně zjišťuje, že na sklonku života dosáhl jediného – pro všechny má větší cenu mrtvý než živý.
Komedie
Vladař
podle Niccola Machiavelliho
Autorská inscenace o chápání se a chápání se moci.
 
ABC
Zítra swing bude zníti všude
Martin Vačkář , Ondřej Havelka
Hudební komedie z poválečné swingující Prahy s orchestrem Melody Makers.

Zpátky ke hvězdám.

D. Bowie, E. Walsh

Lazarus