Dámská jízda v Rokoku

příští termín Dámské jízdy bude 10. ledna


Zatím se podívejte na fotky z minulé ZDE.

Přijdťe si odpočinout do divadla!

V Divadle Rokoko jsme připravili odpočinkový večer pouze pro vás a vaše kamarádky.do%20stranek/StanislavaJachnicka.jpg

Uvidíte komedii Oddací list, vyberete si nový šperk, doplníte šatník a navíc můžete vyhrát skvělé ceny.
Večer moderuje Jiří Hána.
 

Co vás čeká

 • módní přehlídka tentokrát z kolekce Zlatá padesátá. jako modelky se představí herečky Městských divadel pražských: Taťjana Medvecká, Marika Procházková, Radka Fidlerová, Evellyn Pacoláková, Anna Theimer Suchánková, Máša Málková, Stanislava Jachnická a Lucie Pernetová.
 • soutěžní kvíz o zajímavé ceny
 • tombola (můžete vyhrát lákavé ceny např. šaty z kolekce Zlatá padesátá, poukaz na masáž ve studiu Mystic Temple, poukaz na kurzy do Centra tance, kosmetický balíček Max Factor a mnoho dalších) 
 • www.fairtrademarket.cz - široký sortiment fair trade produktů, ale i výrobky českých chráněných dílen....Charitativní dary mohou vést k závislosti. Fair trade vede ke svobodě a důstojnosti.
 • ​ochutnávka fair trade kávy
 • občerstvení - ochutnávka výrobků firmy RACIO
 • profesionální líčení s vizážistkou z firmy Max factor
 • kartářka Anna Červená  www.annacervena.cz
 • Kosmetičky firmy GERnétic budou poskytovat konzultace v péči o pleť, rozdávat vzorky a poukázky se slevou na kosmetické ošetření. Francouzská přírodní kosmetika GERnétic poskytuje komplexní systém špičkové péče o obličej, poprsí a tělo. Nabízí individuální řešení pro každého zákazníka.
  Zároveň firma GERnétic pro vás připravila ukázku masáže rukou. Více se dozvíte zde: http://www.gernetic.cz/kosmeticke-centrum/

 A závěr večera pro všechny dámy chystáme překvapení.

​O butiku Zlatá padesátá   

do%20stranek/ZlataPadesata-foto2.jpg    do%20stranek/ZlataPadesata-foto1.jpg

Byly doby, kdy šaty sloužily ženám (a ne naopak). Nehty a rty se jen červenaly a sukněmi to jen šustilo. Nemusíme ze sebe hned udělat domácí putičky s našpulenými rtíky, pojďme zůstat nezávislé, soběstačné a vzdělané - a nosit u toho široké sukně!
Zlatá Padesátá je obchod s originálním retro oblečením a lá 50.léta. Swingové šaty a Čajové modely s bohatými kolovými sukněmi, Lehké splývavé Šatovky, upnuté "Pencilky", šaty a lá Audrey Hepburn, bohaté tylové spodničky. Originální modely, šité v Londýně a Stockholmu, žádná Čína!Fotky z předchozí Dámské jízdy si můžete prohlédnout ZDE

Vstupenky

Vstupenky za 320 Kč budou v prodeji od 1. září on-line nebo na pokladnách našich divadel.
Může vás zajímat

Líbí se vám také tyto inscenace