30.10.2012

Vánoční festival v divadlech ABC a Rokoko

Festival vánočních her 8. prosince
Vážení diváci,

zveme vás a vaše ratolesti na druhý ročník Vánočního festivalu v divadlech ABC a Rokoko.Můžete zhlédnout 4 různé inscenace s vánoční tématikou v podání divadel z různých koutů České republiky. Přijďte strávit předvánoční čas do divadel ABC a Rokoko.

Program festivalu

sobota, 8. prosince 2012

13:00 v Divadle Rokoko Děvčátko se sirkami, hraje Divadlo DRAK
14:15 v Divadle ABC      Půjdem spolu do Betléma, Divadlo loutek Ostrava
17:00 v Divadle Rokoko Anetka a Vánoce, Divadlo Lampion Kladno
19:00 v Divadlo ABC      České Vánoce
 

Doprovodný program

Doprovodný program začíná od 13 hodin.
Pro všechny tvořivé jsme přichystali výtvarné dílny, kde se budou vyrábět vánoční dekorace z papíru, vystřihávat sněhové vločky nebo lepit řetězy.
Můžete si také vyrobit vlastní vánoční pohlednice nebo vlastnoručně zkrášlit vánoční ozdoby. 
 
Děti si mohou napsat dopis Ježíškovi, zalepit jej pravou pečetí a Městská divadla pražská se postarají, aby se psaníčko dostalo do Ježíškových rukou.

Od 15:30 na děti čeká Andělská besídka, kdy hodné děti, které zazpívají písničku nebo zarecitují básničku našemu andělovi, dostanou něco dobrého na zub.

V horním foyer Divadla ABC se budete moci seznámit s aktuální tvorbou několika českých ilustrátorů.
Expozice ilustrací a dětských knih je součástí výstavního projektu Muzea hlavního města Prahy s názvem 11 světů / Současná česká ilustrace pro děti. Uvidíte například práce Jiřího Franty, Renáty Fučíkové, Venduly Chalánkové, Petra Nikla či Vhrsti. Výstava potrvá do začátku února 2013.
 
Ve foyer divadel ABC a Rokoko budou rodičům k dispozici stánky neziskových organizací, kde si budou moci zakoupit drobné dárky z chráněných dílen.

Ceny vstupenek

1. cenová zóna 200 Kč
2. cenová zóna 150 Kč
3. cenová zóna   90 Kč

Nezapomeňte, že na Vánoční festival je také možné využít rodinnou vstupenku (k nákupu dvou vstupenek za plnou cenu, jdou vaše dvě děti do 15 let zdarma)

Vstupenky zakoupíte na pokladnách Městských divadel pražských nebo ZDE .


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí