Diskuze


Předchozí 567891011121314 Další


Proč muži neposlouchají a ženy.... Helena 03.03.2017
Právě jsem dorazila domů z divadla a tak Vám chci poděkovat za vynikající představení. Moc jsem se pobavila a můžu všem vřele doporučit.

Kristýna Šrolová 07.03.2017
Dobrý den, děkujeme, jsme rádi, že se Vám představení líbilo.

Akce na vstupenky E. Lobánek 02.03.2017
Dobrý den,
u akce na vstupenky na měsíc březen je uvedeno (vpravo nahoře) datum 12.3. 2014. Platí tato akce v březnu letošního roku?

Kristýna Šrolová 07.03.2017
Dobrý den, akce v aktualitě je nová. Datum je termín založení aktuality, kterou však každý měsíc obnovujeme. Omlouváme se za komplikace a pracujeme na odstranění matoucího data.

Seniorska sleva Alena Skibinski 02.03.2017
Dobry den, rada bych zakoupila on-line vstupenky. Jak je mozne uplatnit seniorskou slevu? Predem dekuji za odpoved. S pozdravem.Alena Skibinski

Kristýna Šrolová 07.03.2017
Dobrý den, veškeré slevy je možné uplatnit pouze na pokladně. Vstupenky si můžete rezervovat on-line a když si je budete vyzvedávat na pokladně, prokážete se příslušným dokladem a sleva Vám bude odečtena.

Derniéry Alena 25.02.2017
Dobrý den,
prosím Vás jak se vybírají divadelní hry z repertoáru , které mají být derniérami a kdo je vybírá?
Děkuji moc za odpověď.

Kristýna Šrolová 07.03.2017
Dobrý den, derniéry vybírá dramaturgická rada. Proces výběru inscenací, které půjdou do derniéry, je dlouhý, složitý a bolavý a rozhoduje v něm celá řada faktorů, např. jak dlouho se inscenace hraje, objemnost dekorace (v Rokoku i ABC máme velmi omezené skladovací prostory), proměňující se časové dispozice hostujících herců, dramaturgická skladba repertoáru, návštěvnost a tržebnost inscenace. Žádný z těchto faktorů není dominantní. Především je ale třeba mít na paměti, že každý měsíc má prostě omezený počet hracích termínů a nelze jej nafouknout. Proto pokud tedy připravujeme nové inscenace, nutně se s některými staršími musíme rozloučit - jsou to zkrátka spojité nádoby.

Vím, že víš...zklamání Jana Zanajová 24.02.2017
Dobrý den, včerejší představení Vím, že víš, že vím, pro nás bylo obrovským zklamáním. Představení je zcela nedůvodně uřvané, což začne být po chvíli velmi nepříjemné, herci přehrávají, podivné artikulaci a dikci paní Stašové nebylo chvílemi ani rozumět (měli jsme místa na balkonu). Vtipné téma a skvělí herci tady prostě tu symbiózu nevytvořili...škoda.

Kristýna Šrolová 07.03.2017
Dobrý den, mrzí nás, že jste si představení neužila. Obvykle na něj máme samé kladné ohlasy, ale co divák, to názor a my si vážíme všech názorů našich diváků. Pokud se Vám nelíbilo Vím, že víš, že vím..věříme, že například Shirley Valentine se Simonou Stašovou nebo Listopad s Michalem Dlouhým by se Vám určitě líbil. Doufáme, že na nás nezanevřete a opět navštívíte Divadlo ABC nebo Divadlo Rokoko.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí