Diskuze

Předchozí 567891011121314 Další

Oněgin Alena Růžičková 23.11.2017
Včera jsme viděli hru Oněgin v Třebíči. Byl to překrásný zážitek! Až teď jsem teprve pochopila, proč nám toto dílo "nutili" ve škole.Proč jsme se museli učit nazpaměť Dopis Taťány Oněginovi v ruštině. Krásné zpracování. Byli jsme nadšeni. Děkujeme!!

Kristýna Šrolová - PR oddělení 23.11.2017
Dobrý den, děkujeme za pochvalu. Jsme rádi, že v Třebíči Oněgin sklidil takový úspěch!

Bedřich Smetana: The Greatest Hits Dáša Koníčková 20.11.2017
Dobrý den, děkujeme z celého srdce za radost, kterou mě i mým kamarádkám tohle vtipné představení přineslo. Vynikající výkony herců i muzikantů. Výbuchy smíchu a potlesk během představení, nekonečná děkovačka vděčných diváků mluví za vše. Kdo se chce dobře pobavit, vřele doporučujeme. Dáša

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.11.2017
Dobrý den,
také Vám děkujeme za krásnou pochvalu a dlouhotrvající potlesk na děkovačkách.

Shirley Valentine 2018 Veronika 18.11.2017
Dobrý den,
mám dotaz ohledně představení Shirley Valentine. Moje mamka si přeje k Vánocům lístky na toto představení. Bohužel jsou ale obě naplánované představení před Vánoci. Chtěla jsem se proto zeptat, zda budete do Vánoc vypisovat nové na další rok a zda je možné to ještě do Vánoc objednat.
Děkuji

Dobrý den,
předprodej na leden začíná 1. prosince, takže možnost koupit vstupenky k Vánocům určitě máte. Ale pokud se Vám nechce teď čekat fronta, nebo se Vám lednové termíny nebudou hodit, můžete zakoupit jako dárek poukaz na dvě vstupenky a konkrétní představení si vybrat do půl roku od zakoupení.

Normální debil Jana Lukešová 17.11.2017
Dobrý den,ráda bych se zeptala jestli u vás nebude hostovat divadlo z Pardubic nebo divadlo Pecka s divadelní retro představením Normální debil??Děkuji za odpověď.

Dobrý den,
hostování jiných divadel je pouze v jejich režii, my jim pouze pronajímáme prostor. Bohužel v nejbližší době u nás nebude hostovat ani jedno z divadel.

Klobouk dolů Ondra Bendl 16.11.2017
Dobrý den,

chtěl bych poděkovat za včerejší představení Čapek. Hru jsem hltal od začátku do konce a závěrečné standing ovation bylo vskutku na místě! Rád bych tedy alespoň takto virtuálně smekl klobouk nejen před skvělými hereckými výkony, ale především si cením skvělého scénáře a prožitku, který jsem si z divadla odnesl. Moc díky a budu se těšit na další skvělé kusy!

Dobrý den,
děkujeme za pochvalu a hercům vaši pochvalu rádi vyřídíme.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí