Diskuze

Předchozí 78910111213141516 Další

Představení Listopad Pavla Protivová 05.11.2017
Dobrý den,

nepodařilo se mi dohledat, zda představení Listopad s Michalem Dlouhým se bude hrát i v příští sezoně. Chtěla bych věnovat lístky rodičům k vánocům.

děkuji za odpověď a přeji hezký večer
Protivova

Kristýna Šrolová - PR oddělení 07.11.2017
Dobrý den, v příštím roce 2018 se určitě Listopad bude hrát. Vstupenky rodičům zakupte, věříme, že Listopad se jim bude líbit.

OTEC VĚRA STEINEROVÁ 05.11.2017
Pan Vlasák v Otci ztvárnil životní roli, bylo to tak přesvědčivé, jako by měl osobní kontakt s touto diagnózou. Moc děkuji, byl to hluboký zážitek, ačkoliv věřím, že pro mnoho diváků, neznalých problematiky, to byl šok. Gratuluji panu herci, klobouk dolů, úžasné...

Kristýna Šrolová - PR oddělení 07.11.2017
Dobrý den, děkujeme za krásnou reakci na naši novou inscenaci, doufáme, že se stejně bude líbit i dalším divákům.

Evžen Oněgin Jarka Dvořáková 25.10.2017
Včera 24.10.2017 jsem navštívila Vaše představení Evžen Oněgin. Byla to nádhera, výkony všech herců úžasné, ale přece jen bych chtěla vyzdvihnout herecký výkon pana Hány-klobouk dolů. Krásný zážitek.Děkuji za něj.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 25.10.2017
Dobrý den, jsme rádi, že se Vám představení tolik líbilo. Panu Hánovi rádi předáme.

Shirley Valentine holky z Opavy 22.10.2017
Vynikající, skvělé, úžasné....dojmy z tohoto představení nelze vyjádřit slovy. Naprosto dokonalý herecký výkon paní Simony Stašové je opravdu nezapomenutelný! Děkujeme za nádherný zážitek.

Dobrý den, děkujeme za pochvalu!

Vím, že víš, že vím Markéta 19.10.2017
Dobrý den, včera jsme byli na představení v divadle ABC. Já osobně jsem hru viděla již podruhé, ale bavila se snad ještě více než prvně. Herecké nasazení Simony Stašové a Michala Dlouhého je naprosto geniální! Včera se během představení rozbila klika u "vchodových dveří". Michal Dlouhý si s tímto problémem dokonale poradil, ba naopak to vypadalo, že si v takových nepředvídatelných situacích lebedí :) asi je to divné, ale šla bych hned znovu. Z dojmů z představení budu ještě dlouho čerpat, moc Vám za úžasný zážitek děkuji!

Dobrý den, jsme rádi, že se Vám představení líbilo a navíc s nechtěnou vtipnou situací. Ano, Máte pravdu Michal Dlouhý má tyto situace velmi rád. Určitě přijďte znovu, žádné představení není stejné.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí