Diskuze


Předchozí 78910111213141516 Další


Derniéra - Hráči Alena 26.06.2017
Dobrý den,
vidět představení několikrát a stále se víc a více bavit, netrpělivě čekat na reakce herců.
Vidět něco,co v předešlých reprízách nebylo. Obdivovat souhru a vzájemné špičkování, provokování,to bylo možné jedině ve hře "Hráči". Moc, moc DĚKUJI za ni všem - HERCŮM !!!

Kristýna Šrolová - PR oddělení 28.06.2017
Dobrý den, děkujeme a Váš vzkaz vyřídíme. Po Hráčích se nám bude stýskat.

Hráči - derniéra Věra Sláničková 25.06.2017
Dobrý den, derniéra hry Hráči byla vynikající, stejně tak, jako všechny ostatní reprízy a že jsem jich viděla několik. Každé představení je jiné, a to se nedá srovnat s filmem, který je pořád stejný. Michal Dlouhý předvedl jako vždy famózní výkon. Jsem jeho velkou obdivovatelnou a velmi často navštěvuji i jiné hry, ve kterých hraje, a to nejen ve Vašem divadle. Předejte, prosím, moji velkou poklonu. Velká škoda, že nemá pro další sezónu nějakou novou roli. Moc děkuji za skvělé zážitky. S pozdravem Věra Sláničková

Kristýna Šrolová - PR oddělení 28.06.2017
Dobrý den, děkujeme za krásnou pochvalu a doufáme, že se Vám stejně budou líbit i nové inscenace, které budeme připravovat v příští sezoně.

Proč muži neposlouchají....... Dana Polanecká 20.06.2017
Skvělé představení, moc jsem se pobavila. Vím, že vaši herci zpívají, ale že zpívají tak dobře, to mě příjemně překvapilo. O paní Smutné jsem to věděla z Pana Kaplana, ale i ostatní byli skvělí. Jedno mě zaskočilo - udělala jsem si test z programu a vyšlo mi, že jsem vlastně chlap..... :)

Kristýna Šrolová - PR oddělení 21.06.2017
Dobrý den, děkujeme za chválu. Pokud ještě v lednici najdete máslo, nebude to s Vámi tak špatné...

Konkurz, Čapek, August Marcel Maťaťa 15.06.2017
Dobrý den, chtěl bych Vám říct, že Konkurz to byla sranda, paní Batulková a paní Hornáčková byly skvělé a ostatní také. Čapek byla skvělá hra mně se to líbilo moc všichni skvělí zásluhu má na tom paní Málková a paní Jachnická. August, August, August byla skvělá hra byla to sranda. Všichni byli skvělí, paní Jachnická to zahrála skvěle. Nikdo jiný by to nezahrál líp něž ona. V září půjdu na Kancl 16.9 a pak bych chtěl bych v prosinci na České Vánoce. Věřím že to bude dané na sobotu v prosinci. Skvělé zážitky mám z toho. S podzravem Marcel Maťaťa

Kristýna Šrolová - PR oddělení 21.06.2017
Dobrý den, děkujeme za pochvalu. A doufáme, že budete stejně pilný divák i v nadcházející sezoně :-)

Derniéra Čapkových povídek Alena 03.06.2017
Dobrý červnový den.
1.června jsem byla již potřetí na divadelním představení "Věštkyně, vraždy a jasnovidci". Pokaždé jsem se bavila při vystoupeních Hany Doulové, Lukáše Jurka, Dany Batulkové. Stejně tomu bylo i při derniéře. Posílám veliký dík panu režisérovi Arnoštovi Goldflamovi! Může litovat ten divák, který toto představení neviděl. :-))

Kristýna Šrolová - PR oddělení 12.06.2017
Dobrý den, děkujeme za krásnou recenzi a doufáme, že se Vám stejně tak bude líbit i naše nová inscenace Čapek, která měla minulý týden premiéru.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí