Diskuze

Předchozí 78910111213141516 Další

Saturnin Ivana Malá 04.12.2017
Dobrý den,

před několika lety jsem byla u vás na představení Saturnin (firemní akce). Můžu říct, že jsem se v divadle takhle snad nikdy nezasmála a čas od času se dívám, jestli nebudete hrát představení znovu. Zatím jsem nenarazila na vstupenky. Máte v plánu zařadit Saturnina do programu? Velmi ráda bych šla znovu, byl to skvělý zážitek!

Kristýna Šrolová - PR oddělení 06.12.2017
Dobrý den, bohužel Vás musím zklamat, Saturnina jsme před časem zderniérovali a už se hrát nebude.

Představení "Listopad" Jana Posová 02.12.2017
Dobrý den,

před časem jsem viděla ve vašem divadle představení Listopad s panem Michalem Dlouhým a ráda bych zakoupila vstupenky pro mé blízké na duben 2018. Prosím, chtěla jsem se zeptat, kdy je budete dávat do prodeje. Přijedou z Ostravy na mé doporučení, protože jsem se naposledy tak skvěle pobavila ve Švandově divadle na "Kdo je tady ředitel", rovněž s panem Dlouhým. Touto cestou bych ráda panu Dlouhému poděkovala za skvělou zábavu, při kterých člověk zapomene na běžné starosti a hlavně mu popřála hodně zdraví a hlavně dobré lidi kolem sebe.

Děkuji za odpověď a přeji vašemu divadlu mnoho štěstí. -:) Jana Posová

Kristýna Šrolová - PR oddělení 06.12.2017
Dobrý den, je skvělé, že nás takhle doporučujete dál, děkujeme! Předprodej na duben zahájíme 1. března, takže sledujte trpělivě naše stránky.

Oněgin Alena Růžičková 23.11.2017
Včera jsme viděli hru Oněgin v Třebíči. Byl to překrásný zážitek! Až teď jsem teprve pochopila, proč nám toto dílo "nutili" ve škole.Proč jsme se museli učit nazpaměť Dopis Taťány Oněginovi v ruštině. Krásné zpracování. Byli jsme nadšeni. Děkujeme!!

Kristýna Šrolová - PR oddělení 23.11.2017
Dobrý den, děkujeme za pochvalu. Jsme rádi, že v Třebíči Oněgin sklidil takový úspěch!

Bedřich Smetana: The Greatest Hits Dáša Koníčková 20.11.2017
Dobrý den, děkujeme z celého srdce za radost, kterou mě i mým kamarádkám tohle vtipné představení přineslo. Vynikající výkony herců i muzikantů. Výbuchy smíchu a potlesk během představení, nekonečná děkovačka vděčných diváků mluví za vše. Kdo se chce dobře pobavit, vřele doporučujeme. Dáša

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.11.2017
Dobrý den,
také Vám děkujeme za krásnou pochvalu a dlouhotrvající potlesk na děkovačkách.

Shirley Valentine 2018 Veronika 18.11.2017
Dobrý den,
mám dotaz ohledně představení Shirley Valentine. Moje mamka si přeje k Vánocům lístky na toto představení. Bohužel jsou ale obě naplánované představení před Vánoci. Chtěla jsem se proto zeptat, zda budete do Vánoc vypisovat nové na další rok a zda je možné to ještě do Vánoc objednat.
Děkuji

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.11.2017
Dobrý den,
předprodej na leden začíná 1. prosince, takže možnost koupit vstupenky k Vánocům určitě máte. Ale pokud se Vám nechce teď čekat fronta, nebo se Vám lednové termíny nebudou hodit, můžete zakoupit jako dárek poukaz na dvě vstupenky a konkrétní představení si vybrat do půl roku od zakoupení.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí