Diskuze

Předchozí 12345678910 Další

Pan Kaplan má třídu rád Adam 18.12.2017
Dobrý den, chtěl jsem zeptat kdy bude opět na programu představení Pan Kaplan má třídu rád? Děkuji

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.12.2017
Dobrý den, sledujte program na našem webu, toto představení hrajeme jednou, někdy i dvakrát měsíčně.

Poděkování Trnková 14.12.2017
13.12.2017 jsme byli s manželem na představení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách super poděkování všem hercům jsou fantastičtí, moc jsme se bavili a hodně jsme se nasmáli. Děkuji Trnková

Dobrý den, děkujeme, Vaši pochvalu rádi vyřídíme.

"Šedesátky" Denisa 12.12.2017
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda představení "Šedesátky" je vhodné i pro děti starší 10 let.
Děkuji Vám.

Dobrý den, záleží na mentální vyspělosti dítěte. Vzhledem k mnohým kulturním a historickým odkazům na dobu šedesátých let bychom asi doporučovali ještě počkat. Ale záleží na Vás.

České Vánoce Eva Kocurková 11.12.2017
Dobrý den, chtěla bych poděkovat za skvělý zážitek. České Vánoce jsem viděla letos 2x, v minulosti snad 5x. Chtěla bych se zeptat, jestli roli Tomka nehrál kromě pana Písaříka a Kavana dříve ještě někdo třetí. Na jedné fotce jsem viděla Tomka s knírem a pod fotkou byl popisek, že je to pan Písařík. Jenže s panem Písaříkem jsem České Vánoce právě v minulých letech viděla 5x a nikdy tan s knírem nebyl.Nesedí mi ani delší vlasy vzadu. Ráda bych toto věděla už kvůli kolegyni, která České Vánoce s Martinem Písaříkem nikdy neviděla, ale tvrdí, že je to on. Předem děkuji za informaci. S pozdravem Eva Kocurková

Dobrý den, máte pravdu, po celou dobu hraje v Českých Vánocích Martin Písařík, ale po pár reprízách režisér Petr Svojtka dospěl k tomu, že pro charakter mlynáře "filuty" bude lepší, když Martin Písařík bude bez kníru. Fotky bohužel už zůstaly s knírem. Děkujeme za všímavost. :-)

Vím ze víš ze vím Daniel 10.12.2017
Dobrý den, chtela bych se zeptat,kdy budete dávat představení Vím ze víš ze vím???? Děkuji za odpověď.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 11.12.2017
Dobrý den, představení Vím, že víš, že vím... dáváme jednou až dvakrát do měsíce, sledujte náš program na webových stránkách.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí