Diskuze

Předchozí 12345678910 Další

Proč muži neposlouchají... Ingrid 07.10.2017
V úterý jsem po třech letech na rodičovské dovolené konečně vyrazila do ABC a skvěle jsem se bavila. Úžasná práce všech herců, režiséra a chtěla bych moc pochválit choreografii.Děkuji!

Kristýna Šrolová - PR oddělení 09.10.2017
Dobrý den, děkujeme za pochvalu, myslím, že jste si nemohla vybrat po rodičovské dovolené lepší představení než toto :-)

Poděkování Lenka 30.09.2017
Dobrý den.Včerejší představení 29.9.2017 se Simonkou Stašovou bylo jedinečné, úžasné, báječné....prostě "hustý" (kdo byl na představení pochopí).Děkuji za krásný a příjemný večer. Šošková Lenka Břeclav

Kristýna Šrolová - PR oddělení 02.10.2017
Dobrý den, děkujeme, jsme rádi, že se Vám představení líbilo.

Víš, že vím,že víš Nikola Hrubá 25.09.2017
Dobrý den,
23.9.2017 jsme navštivili s manželem představení Víš,že vím,že víš.
Děkujeme všem za krásný zážitek.

Krásný den

Hrubá Nikola

Kristýna Šrolová - PR oddělení 27.09.2017
Dobrý den, děkujeme za pochvalu a doufáme, že znovu přijdete do Divadla ABC na nějaké další představení.

hodina pred svatbou Tereza 24.09.2017
Dobry den, kdo hral Maxe v Hodine před svatbou na Damske jizde 23.9.2017? Dekuji

Dobrý den, Maxe hrál Vilém Udatný, byl to záskok za nemocného Lukáše Jurka. Doufáme, že se Vám představení líbilo.

poděkování Eva Horňáková 22.09.2017
Dobrý večer,
právě jsem se vrátila z představení v Jihlavě Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách. Nemělo to chybu - bezvadný scénář, výborná režie, funkční kulisy a především výborný výkon všech herců. Bylo to super - dlouho jsem se tak nebavila a nesmála. Prosím, poděkujte všem -:).

Dobrý den, jsme rádi, že jste si představení užili. Zdravíme do Jihlavy.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí