Diskuze


Předchozí 12345678910 Další


Listopad Mirka 21.06.2018
Dobrý den,
kampak se ztratilo představení Listopad? Ráda bych ho po prázdninách opět shlédla! Bude? Případně aspoň na zájezdu?
Děkuji Mirka

Kristýna Šrolová - PR oddělení 24.07.2018
Dobrý den, nikam se neztratilo, je stále na repertoáru. Příští repríza bude 23. 10. Nenechte si ji ujít!

predstavenie Otec Katarina 19.06.2018
Dobrý deň,
pred približne dvoma mesiacmi sme s rodičmi navštívili predstavenie Otec v divadle Rokoko. Pán Vlasák bol famózny. Moji rodičia sú obaja zdravotníci, a tak sme o hre, chorobe a všetkom, čo s Alzheimerom súvisí dlho diskutovali. Zhodli sme sa na tom, že divadlo Rokoko odviedlo naozaj záslužnú prácu. Hra je výborná, ale ešte viac nás zasiahol spoločenský rozmer tohto diela. Slúži vám všetkým naozaj ku cti, že v tomto smere šírite osvetu a svoju prácu vnímate ako poslanie. Bolo to cítiť z výkonov na javisku i textov v builletine.
Želáme vám všetkým veľa zdaru a ešte veľa takýchto počinov.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.06.2018
Dobrý den, děkujeme za krásnou recenzi, s Vaším dovolením ji umístíme na stránku k inscenaci.

Hodina před svatbou,Tančírna 1918-2018 Marcel 15.06.2018
Dobrý den chtěl bych říct že bylo to skvělé jak Hodina před svatbou tak Tančírna 1918-2018,Všichni byli skvělí hlavně paní Batulková, paní Málková a pán Štěpánek taky, co se týče Tančírny skvělá hra, byla to sranda moc, opět všichni byli skvělí, hlavně paní Batulková, paní Jachnická, paní Janků, paní Hornáčková, paní Gajerová a hlavně dvě mladé herečky Nina Horáková a Petra Tenorová, rád bych šel příště na hry třeba 60 aneb šedesátky, Idiot, Teror, Otec, I love mamma a opět České Vánoce ty se mi líbíly moc. užil jsem si to moc, byla to super, byla to sranda. Děkuji moc za zážitek.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.06.2018
Dobrý den, děkujeme a těšíme se na Vás na našich dalších představeních!

Skvělé představení! Evelyna 12.06.2018
Právě jsem se vrátila z představení a jsem plná vesměs pozitivních zážitků. Kus Pan Kaplan má třídu rád v režii Miroslava Hanuše byl prostě řečeno nádherný. Roztomilé žvatlání, jazykové hříčky a přežblebty ve večerní škole v třídě pro cizince na pozadí světové války zasazené mezi skvěle provedené živé hudební produkce nemělo chybu. Báječně jsem se bavila a nakonec i zazpívala jako na táboře. Úžasný hlasový fond Jitky Smutné s krásnými gospely i vtipná vystoupení souboru národních písní polských či portugalských se sólisty opravdu chytlo. Jednoduchá scéna, něco málo k zamyšlení, úsporně sprostých slov a žádné perverze, jako by zavál vzduch staré dobré školy dobrého divadla. Chvála Bohu a díky, byli jste skvělí! ABC překvapilo!

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.06.2018
Dobrý den, děkujeme za nádhernou pochvalu! Určitě přijďte i na naše další představení!

Proč muži neposlouchají....a Vaše/naše divadlo Pavla V 04.06.2018
Dobrý den, představení Proč muži neposlouchají... Jsem viděla již mnohokrát. Doporučila jsem ho snad všem přátelům a reakce všech je jednotná: NADŠENÍ. V dnešní smutné době je potřeba se smát a toto představení nám prodloužilo život snad o deset let. Bohužel dnes není mnoho divadel, potažmo představení, na které lze zavítat bez újmy na duševním zdraví. Jsem velký divadelní fanoušek a Vaše divadlo mne nikdy nezklamalo. S povděkem kvituji i to, že nezapomínáte na bardy českého divadla jako je pan Klem, pan Klapka, pan Novotný, jako byl pan Fišer atd. Za vaší práci dík! Velký dík a obdiv.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 06.06.2018
Dobrý den, děkujeme za vaši krásnou reakci. Jsme rádi, že máme takové věrné fanoušky!


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí