Diskuze

Předchozí 12345678910 Další

PROČ Honza 18.04.2018
Můžete prosím sdělit, proč se jaksi a hlavně v divadkle V+W nehrají jejich hry? Svět patří nám, Balada z hadrů, OSEL A STÍN, RUB A LÍC a t.d?

Kristýna Šrolová - PR oddělení 04.05.2018
Dobrý den, v Divadle ABC hrajeme inscenaci V+W Revue, která reflektuje éru Osvobozeného divadla a jsou v ní i úryvky Vámi zmiňovaných her. Hrajeme ji s úspěchem již nekolik let. V roce 105. výročí narození Voskovce a Wericha jsme slavili půlrok s V+W, kdy jsme měli celou řadu akcí o těchto dvou pánech včetně velké putovní výstavy (která docestovala až na Slovensko) a dokonce jsme vydali i CD s jejich písněmi.

Molly Sweeney Dagmar Žilinská 13.04.2018
Molly Sweeney ...bylo to náročné drama...hodně dobrý...Nu spíš než na prkna jeviště bych to dala na audioknihu...od začátku do konce nevypnete...děj se hrne a Vy nemáte čas ani k nádechu...přestávka nic neřeší...ke konci jsem byla tak psychicky unavená, že organismus prostě vypnul...a já jsem zdřímla ,stejně jako víc diváku v sále... hlavička mi padala do zadu a soused vedle se natáhl a prospal celé druhé dějství...hodně dobré nastudování hry, herci byli úžasní, sugestivní, nicméně po celodenním shonu psychicky náročné... Možná by se hodila poznámka, že oči jsem byla nucena zavřít, když mně štípal dým z cigarety a nebyla jsem sama jak se ukázalo.V RKK je už tak docela dusno a horko a cigareta ještě nám divákům přitíží. Neberte to špatně, ale asi se budu muset při nákupu vstupenek ptát, zda se kouří při představení neboť jsem tímto lehce handicapovaná. Nicméně představení squěléééé

Kristýna Šrolová - PR oddělení 02.05.2018
Dobrý den, máte pravdu inscenace Molly Sweeney je pro náročnějšího diváka a jsme moc rádi, že se Vám líbilo. Informaci o kouření během představení máme na webových stránkách i na pokladně, pokud jej nenajdete, pokladní Vám tuto informaci určitě poskytne. Budeme se těšit na Vaši další návštěvu.

Pan Kaplan Jan 01.04.2018
Prosím o informaci , kdo hrál pana Kaplana 30.3. děkuji a zdravím Jan

Kristýna Šrolová - PR oddělení 03.04.2018
Dobrý den, v představení dne 30. 3. došlo ke změně obsazení. Z důvodu onemocnění v souboru hrál roli Pana Kaplana Jan Szymik a za něj zaskočil režisér této inscenace Miroslav Hanuš. Nechtěli jsme představení zcela zrušit a diváky posílat domů, tak jsme zvolili tuto alternativu. Doufáme, že i přesto se Vám představení líbilo.

Změny v čase Jan Macháček 25.03.2018
Přemýšlím o změnách. Kdysi pan Kohout mi na knižním veletrhu ve FnM řekl, že i ta nejhorší změna je pohyb a ten je jistě lepší, než smrt. Oslavil jsem své 63 narozeniny na představení V+W. Zas jsem dupal, řval a vstával, neb je to krásné divadlo. Stále. Změny se dějí a dobré divadlo a dobrá literatura setrvává navzdory. Tak vše dobré přeje JaM

Kristýna Šrolová - PR oddělení 27.03.2018
Zdravíme z divadla a přejeme vše nejlepší k narozeninám. Je dobré se občas vrátit a na dobré divadlo zvlášť!

Prosba o informaci Viera Těšínská 21.03.2018
prosila bych o sdělení, jak mohu uplatnit poukázku Billy 1+1 zdarma, když chci vstupenky zakoupit on-line. Děkuji za odpověď.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 27.03.2018
Dobrý den, bohužel veškeré slevy lze uplatnit pouze na pokladně. Ale on-line si vstupenky můžete zarezervovat a vyzvednout až těsně před představením, tehdy je možné slevu uplatnit a nemusíte chodit do divadla dvakrát.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí