Diskuze

Předchozí 12345678910 Další

Kancl Marcel Maťaťa 17.09.2017
Dobrý den, chtěl bych říct že hra Kancl se mi líbila moc, byla to sranda,všichni byli skvělí,paní Hornáčková, paní Janků a paní Zbranková byly skvělé.Budu se těšit příště.Užil jsem si to moc.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 18.09.2017
Dobrý den, děkujeme a doufáme, že k nám opět brzy zavítáte!

Čapek Renata Prokopová 12.09.2017
Dobrý den,
děkuji za překrásné včerejší představení "Čapek" v Divadle Rokoko. Úchvatný zážitek, po kterém není možné jen tak odejít domů a spát. Musíte o něm přemýšlet, diskutovat, znovu si v mysli přehrávat jednotlivé scény. Jak aktuální téma i dnes! Od začátku do konce skvělé představení a dík patří všem, kdo se na něm podíleli, od vzniku myšlenky divadelně zpracovat toto krátké, ale těžké období v životě Karla Čapka, přes perfektní vystavění scény až po bravurní výkony herců. Všem návštěvníkům divadla ze srdce doporučuji. Nezbývá než si přát více takových počinů. Děkuji za neopakovatelný zážitek. Přeji všechno dobré, Renata.

Dobrý den, děkujeme za úžasnou pochvalu. Doufáme, že Vám nebude vadit, když ji umístíme přímo k inscenaci.

super Šedesátky:-) Zdena Matoušková 10.09.2017
Přeji dobrý den. Dnes dopoledne jsem se zúčastnila veřejné generálky představení 60st Šedesátky. Jedním slovem: jsem nadšená:-). Skvělé herecké, pěvecké i muzikantské výkony všech účinkujících, vtipně a s nadsázkou vystižený duch šedesátých let (mého mládí) i let současných. Děkuji za prima prožitek a přeji vám všem hodně sil a radosti ze života:-). Zdena Matoušková

Dobrý den, děkujeme za krásnou reakci na naše nové představení. Doufáme, že se bude líbit i dalším našim divákům, stejně jako vám!

po říjnové termíny Shirley Valentine Radim 02.09.2017
Dobrý den,
rád bych se touto cestou zeptal na další po říjnové termíny Shirley Valentine. Děkuji.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 04.09.2017
Dobrý den, říjnové termíny najdete v našem programu (http://www.mestskadivadlaprazska.cz/program-a-repertoar/program/mesic/2/) a listopadové Vám zatím sdělit nemohu, protože program se teprve dává dohromady. Sledujte náš web, poslední zářijový týden už budeme vědět.

Strýček Váňa P. Mojžíš 28.06.2017
Včera jsem byl na představení Strýček Váňa. A budu moc rád, když můj pocit předáte dále. Nejlépe těm, kteří hru připravovali a hráli, hrají. Tušil jsem na jakou hru jdeme, ale to co jsem zažil, bylo vskutku nečekané a překvapivé. Po polovině hry jsem velmi vážně zvažoval, že budu muset odejít. Ale nikoli, že bych byl s volbou divadla, hry, herců nespokojen. Ba naopak. Jednalo se o tak dokonalé přenesení pocitů od všech na jevišti, že to prostě na mne byla silná káva. Možná, že by stálo říci, že mne manželka nazývá ultra-pozitivistou, tak možná proto. Po druhé polovině, tedy po představení jsem byl a stále jsem unešený. Vskutku úžasný zážitek, za který patří všem velký dík.
Jen doplňuji, že nejsem s nikým z divadla příbuzný, ani marketér představení a ani nejsem robot :-)

Kristýna Šrolová - PR oddělení 28.06.2017
Dobrý den, děkujeme za krásné vyznání a doufáme, že do Městských divadel pražských opět zavítáte.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí