Diskuze

Předchozí 12345678910 Další

Chcete prožít silný příběh? Idiot vás nezklame! Alena a Jiří 26.05.2018
Dobrý květnový den, dnes jsme prožili krásný příběh člověka se vzácnou duší v představení Idiot. Ač napsáno velice dávno,zasahují nás slova autora do citlivých míst stejně i dnes.Okouzlily nás vynikající výkony všech herců bez vyjímky. Aleš Bílík hlavní roli žil.Vynikající výkon! Dále by jsme chtěli vyzdvihnout herecký výkon Viktora Dvořáka. U tohoto herce obdivujeme různorodost propracování, vytváření rolí.Neuvěřitelné! Do MDP chodíme často a těšíme se na každé představení a doufáme,že tomu bude i nadále.Vaše představení nás nikdy nezklamala a doufáme, že nezklamou. Děkujeme!!!

Kristýna Šrolová - PR oddělení 28.05.2018
Dobrý den, máme radost, že se našim věrným divákům nové inscenace stále líbí, a že mají důvod k nám nadále chodit. Děkujeme!

Otec 24.5.2018 Hana Podhůrská 25.05.2018
Dobrý den, včera jsme byli na představení Otec. Čekali jsme, že ve hře bude více komických situací, že se téma bude trochu zlehčovat. Je skvělé, že tomu tak není. Tak silné představení jsem již dlouho neviděla! Výborná byla režie a všichni herci, ale na výkon pana Vlasáka mi slova prostě nestačí. Ještě teď mám slzy v očích. Nepotrpím si na potlesk vstoje, přijde mi, že je v poslední době zbytečně častý a tím se devalvuje, ale včera jsem neváhala ani vteřinu. Děkuji všem.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 28.05.2018
Dobrý den, děkujeme za krásnou pochvalu!

divadelní představení Listopad Hana Kudrejová 23.05.2018
Dobrý den,
děkuji za úžasné 100. přestavení hry Listopad - 21.5.2018 a hlavně děkuji za geniální výkon pana Michala Dlouhého. Jeho nasazení je obdivuhodné!

Kristýna Šrolová - PR oddělení 24.05.2018
Dobrý den, jsme rádi, že se Vám představení tolik líbilo. Doufáme, že Vás budeme moci uvítata opět v hledišti Divadla ABC.

Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách Monika 20.05.2018
Dobrý den, děkuji za nádherné představení 18.5.2018 Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách, krása.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 21.05.2018
Dobrý den, máme radost, že se naše představení líbí, děkujeme!

poděkování Ladislav Douda 17.05.2018
Dne 16.5.2018 jsme viděli představení Čapek v Táboře. Obdivuhodné představení po všech stránkách. Doporučoval bych zařadit toto představení jako povinné pro žáky a studenty základních a středních škol. Opravdu výborné.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 21.05.2018
Dobrý den, a my děkujeme divákům z Tábora za neuvěřitelnou atmosféru a dlouhotrvající potlesk, byl to pro nás zážitek!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí