Diskuze


Předchozí 12345678910 Další


Poděkování Jana Formánková 07.12.2017
Vážený pane Vlasáku,
dnes jsem byla na hře Otec, ve které jste exceloval. Nádhera, nádhera. Díky i paní Gajerové a všem, kteří se na této hře podíleli. Byl to velký zážitek, děkuji za něj.
Jana Formánová

Kristýna Šrolová - PR oddělení 11.12.2017
Dobrý den, děkujeme Váš vzkaz už jsme panu Vlasákovi předali.

České Vánoce Marcel 04.12.2017
Dobrý den, chtěl bych říct že České Vánoce byly super, dobře jsem se bavil a všichni to zahráli skvěle. Přeji Městským divadlům krásné Vánoce a pěkného Ježíška a všechno nejlepší do nového roku 2018. Už se těším na další inscenace např. Hodina před svatbou, Molly Sweeney, Šedesátky, V+W Revue. Děkuji moc, bylo to opravdu báječné.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 06.12.2017
Dobrý den, děkujeme za pochvalu a určitě přijďte znovu! I Vám přejeme vše hezké v novém roce a plno krásných nejen divadelních zážitků!

Saturnin Ivana Malá 04.12.2017
Dobrý den,

před několika lety jsem byla u vás na představení Saturnin (firemní akce). Můžu říct, že jsem se v divadle takhle snad nikdy nezasmála a čas od času se dívám, jestli nebudete hrát představení znovu. Zatím jsem nenarazila na vstupenky. Máte v plánu zařadit Saturnina do programu? Velmi ráda bych šla znovu, byl to skvělý zážitek!

Kristýna Šrolová - PR oddělení 06.12.2017
Dobrý den, bohužel Vás musím zklamat, Saturnina jsme před časem zderniérovali a už se hrát nebude.

Představení "Listopad" Jana Posová 02.12.2017
Dobrý den,

před časem jsem viděla ve vašem divadle představení Listopad s panem Michalem Dlouhým a ráda bych zakoupila vstupenky pro mé blízké na duben 2018. Prosím, chtěla jsem se zeptat, kdy je budete dávat do prodeje. Přijedou z Ostravy na mé doporučení, protože jsem se naposledy tak skvěle pobavila ve Švandově divadle na "Kdo je tady ředitel", rovněž s panem Dlouhým. Touto cestou bych ráda panu Dlouhému poděkovala za skvělou zábavu, při kterých člověk zapomene na běžné starosti a hlavně mu popřála hodně zdraví a hlavně dobré lidi kolem sebe.

Děkuji za odpověď a přeji vašemu divadlu mnoho štěstí. -:) Jana Posová


Kristýna Šrolová - PR oddělení 06.12.2017
Dobrý den, je skvělé, že nás takhle doporučujete dál, děkujeme! Předprodej na duben zahájíme 1. března, takže sledujte trpělivě naše stránky.

Oněgin Alena Růžičková 23.11.2017
Včera jsme viděli hru Oněgin v Třebíči. Byl to překrásný zážitek! Až teď jsem teprve pochopila, proč nám toto dílo "nutili" ve škole.Proč jsme se museli učit nazpaměť Dopis Taťány Oněginovi v ruštině. Krásné zpracování. Byli jsme nadšeni. Děkujeme!!

Kristýna Šrolová - PR oddělení 23.11.2017
Dobrý den, děkujeme za pochvalu. Jsme rádi, že v Třebíči Oněgin sklidil takový úspěch!


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí