Diskuze

Předchozí 12345678910 Další

Derniéra Čapkových povídek Alena 03.06.2017
Dobrý červnový den.
1.června jsem byla již potřetí na divadelním představení "Věštkyně, vraždy a jasnovidci". Pokaždé jsem se bavila při vystoupeních Hany Doulové, Lukáše Jurka, Dany Batulkové. Stejně tomu bylo i při derniéře. Posílám veliký dík panu režisérovi Arnoštovi Goldflamovi! Může litovat ten divák, který toto představení neviděl. :-))

Kristýna Šrolová - PR oddělení 12.06.2017
Dobrý den, děkujeme za krásnou recenzi a doufáme, že se Vám stejně tak bude líbit i naše nová inscenace Čapek, která měla minulý týden premiéru.

Pozdrav Dominika Vacková 30.05.2017
Dobrý den,
pozdravujte od nás všech z Českých Budějovic, paní Simonu Stašovou. Moc ráda chodím,na její divadelní představení. Moc se mi líbí,všechny její divadelní představení. Moc rádi jezdíme k Vám do divadla a to jezdíme až z Českých Budějovic. Moc se mi, u vás v divadle líbí. A moc děkuji,že vyřídíte můj vzkaz. Už jsem, u Vás v divadle, byla několikrát. A moc se mi to líbí.
A můžete mi pak dát prosím vědět, co na ten pozdrav,paní Stašová říkala. Děkuji moc. A ještě jednou moc zdravím.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 30.05.2017
Dobrý den, Váš vzkaz určitě předáme. Děkujeme.

Na miskách vah Douda 25.05.2017
V úterý 23.5.2017 jsme v Táboře viděli představení Na misckách vah. Velmi,velmi dobré. Možná by bylo vhodné zařadit ho jako povinné představení pro žáky i studenty. Závažné a potřebné téma i skvělý výkon účinkujících. Douda.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 30.05.2017
Dobrý den, jsme velmi potěšeni, že se Vám představení líbilo. Inscenaci hrajeme poměrně často pro studenty středních a vyšších ročníků základních škol jako dopolední představení.

poděkování paní Simoně Stašové Milena Lukačovská 25.05.2017
Dobrý den, prosím, vyřiďte poděkování paní Simoně Stašové za její brilantní výkon a energii, kterou předává v Shirley Valentine a ve Vím, že víš, že vím stejně tak i Michal Dlouhý. Moc oběma dekuji za úžasný zážitek.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 25.05.2017
Dobrý den, jsme rádi, že naše představení tolik líbí, Váš vzkaz rádi předáme.

W+V revue je potěšení Boris 23.05.2017
Včera jsme byli s manželkou na Revui, kterou hrajete už aspoň dva roky, nechápu, že jsem si toto představení nevybral dříve. Upřímnost muziky Osvobozeného divadla ze šelakových desek mého otce se přenesla do dnešního času. Byli jsme potěšeni, rozradostněni a uchváceni. V duchu jsme si zpívali s vámi. A jak jinak ještě potvrzovat svobodu slova než na vaší forbíně.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 25.05.2017
Dobrý den, děkujeme za krásnou reakci na naše představení, s Vaším dovolením ji přidáme přímo k inscenaci do komentářů diváků.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí