Diskuze


Předchozí 12345678910 Další


Shirley Valentine 2018 Veronika 18.11.2017
Dobrý den,
mám dotaz ohledně představení Shirley Valentine. Moje mamka si přeje k Vánocům lístky na toto představení. Bohužel jsou ale obě naplánované představení před Vánoci. Chtěla jsem se proto zeptat, zda budete do Vánoc vypisovat nové na další rok a zda je možné to ještě do Vánoc objednat.
Děkuji

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.11.2017
Dobrý den,
předprodej na leden začíná 1. prosince, takže možnost koupit vstupenky k Vánocům určitě máte. Ale pokud se Vám nechce teď čekat fronta, nebo se Vám lednové termíny nebudou hodit, můžete zakoupit jako dárek poukaz na dvě vstupenky a konkrétní představení si vybrat do půl roku od zakoupení.

Normální debil Jana Lukešová 17.11.2017
Dobrý den,ráda bych se zeptala jestli u vás nebude hostovat divadlo z Pardubic nebo divadlo Pecka s divadelní retro představením Normální debil??Děkuji za odpověď.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.11.2017
Dobrý den,
hostování jiných divadel je pouze v jejich režii, my jim pouze pronajímáme prostor. Bohužel v nejbližší době u nás nebude hostovat ani jedno z divadel.

Klobouk dolů Ondra Bendl 16.11.2017
Dobrý den,

chtěl bych poděkovat za včerejší představení Čapek. Hru jsem hltal od začátku do konce a závěrečné standing ovation bylo vskutku na místě! Rád bych tedy alespoň takto virtuálně smekl klobouk nejen před skvělými hereckými výkony, ale především si cením skvělého scénáře a prožitku, který jsem si z divadla odnesl. Moc díky a budu se těšit na další skvělé kusy!

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.11.2017
Dobrý den,
děkujeme za pochvalu a hercům vaši pochvalu rádi vyřídíme.

Poděkování Věra Šedinová 12.11.2017
Dne 11.11.2017 jsem navštívila představení OTEC, za které vám chci touto cestou moc poděkovat a vaším prostřdnictvím i představiteli hlavní role panu Janu Vlasákovi, ale i ostatním účinkujícím. Zpětně jsem si uvědomila, že jsem něco podobného, několik let zpátky prožívala s maminkou, která se dožila vysokého věku 95 let. Kdo se s něčím podobným nesetkal těžko pochopí.Více takových sdělení, tak výborně provedených!!!!! Ještě dlouho po odchodu z divadla , jsem se k představení vracela a přemýšlela a proto jsem se rozhodla vám napsat. Jsem vaším dlouholetým divákem skupina D.Šedinová

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.11.2017
Dobrý den,
jsme rádi, že Vás představení takto oslovilo. S laskavým dovolením použijeme Vaše hodnocení i na stránku inscenace. Děkujeme!

Představení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách Nikola Jelínková 08.11.2017
Dobrý den,

prosím budete ještě vypisovat termíny na příští rok pro představení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách?

děkuji za odpověď a přeji pěkné odpoledne
Jelínková

Kristýna Šrolová - PR oddělení 20.11.2017
Dobrý den, termíny vypisujeme vždy na konci měsíce na druhý následující měsíc. Takže na konci ledna zveřejníme termíny na leden, kde představení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách určitě najdete.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí