Diskuze

Předchozí 234567891011 Další

Ten obrázek je pohoršující!!! aaa 02.02.2018
To si děláte srandu! Obrázek, kde je batole v síťové tašce, spolu s chlebem je velmi pohoršující a velmi mne zneklidňuje, co má představovat takový obrázek!! Nestačí vám nosit si mrtvé maso zabitých zvířat?, nestydíte se dát do nákupní tašky k potravinám i člověka?? Takto vnímáte děti kolem sebe?!! Okamžitě stáhněte tento obrázek z médií, nejste normální!!!. Kam až může lidská hloupost zajít....to je neskutečné!!! Nikdy už na žádné představení nepůjdu.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 06.02.2018
Dobrý den,

děkujeme Vám za reakci. Po pravdě řečeno, čekali jsme, že náš plakát vzbudí rozporuplné reakce a někteří lidé jím budou pohoršeni. Je však dobré o tomto tématu vést otevřenou diskuzi. Inscenace ke které plakát patří, je totiž o současném mateřství, o tom jak ženy vnímají svou roli matky, ale zároveň, jak vnímají a chtějí být vnímané okolním světem. Rádi bychom tímto krokem upozornili, že současné matky to vůbec nemají lehké, musí být skvělé a obětavé matky, zároveň však pečující hospodyně, úžasné manželky  a navíc ještě úspěšné v kariéře. A není jednoduché tolik věcí skloubit dohromady a proto občas řeší situace, nuceny výše popsanými okolnostmi, různými někdy až nesmyslnými prostředky. Dítě v síťovce je toho metaforou. Jak jste si mohla na plakátě všimnout hra se jmenuje I♥MAMMA a tedy odkazuje k různým podobám lásky dětí ke svým matkám. Všichni, kdo jsme rodiči, víme, že jsme ve výchově dětí občas pochybili, tedy obrazně řečeno "dali jsme je do síťovky", a přesto to náš vzájemný vztah a lásku neovlivnilo.  Zároveň bychom rádi poznamenali, že děťátko bylo v síťovce pouze minutu a hned se na nás smálo. Mrzí nás, že Vás náš plakát takto rozčílil, ale reakce tohoto typu byla první, máme na něj spíše kladné ohlasy a mnoho z nich náš výklad symboliky současného mateřství s nadšením přijímá. 

Báječné představení Zuzana Žáková 20.01.2018
Dobrý den, v pátek 19.1.2018 jsem shlédla představení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách a neskutečně jsem se bavila a podle reakcí sousedů určitě nejen já. Bylo to skvělé, slzy tekly proudem, díky moc všem účinkujícím, nebudu nikoho jmenovat, všichni byli skvělí.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 23.01.2018
Dobrý den, děkujeme za milou pochvalu!

Představení Listopad Barbora M 19.01.2018
Dobrý den,
plánujete představení na období březen - květen 2018?

Děkuji

Dobrý den, Listopad se hraje minimálně jednou každý měsíc, sledujte program na našich stránkách.

Čapek Eva Jelínková 17.01.2018
I já bych chtěla hrozně moc poděkovat za hru Čapek i včerejší herecké výkony a stejně jako paní Fojtíková bych si přála, aby se hra dostala mezi co nejvíce lidí, obzvlášť teď před prezidentskou volbou... Perfektně vystižený a skvěle srozumitelně zachycený začátek té nejstrašidelnější doby, která Československo postihla. Navíc skrze postavu, jakou byl Čapek. Skvělý byl i nápad na propojení s Václavem Havlem a současnou dobou v samotném závěru. Prostě smutné aktuální.

Dobrý den, i Vám děkujeme za krásnou reakci a jsme rádi, že přibývá vás diváků, kteří chtějí v divadle také přemýšlet a nejen se bavit. Děkujeme!

Čapek Pavlína Fojtíková 17.01.2018
Z celého srdce si přeji, aby představení vidělo co nejvíce lidí, zejména mladých.
Opravdu smekám před všemi- herci, režií, scénářem, kostýmy- zkrátka VŠEMI! Ještě teď zhluboka dýchám! Jak potřebné je to v dnešní zvláštní době, kde se vše překrucuje, vytrácejí hodnoty a morálka a slovo ztrácí svou sílu, přestává platit! Už dlouho jsem si tak upřímně nepřála, aby představení ještě nekončilo!
DEKUJI!

Kristýna Šrolová - PR oddělení 17.01.2018
Dobrý den, také děkujeme za Vaši krásnou pochvalu!!!

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí