Diskuze

Předchozí 234567891011 Další

Otec KK 26.02.2018
Dobrý den,
šli jsme do divadla 20.února 2018 na představení OTEC. Čekali jsme pěkné představení, bylo mnohem lepší než pěkné. Děkujeme všem, kteří se za to zasloužili. Dlouho jsme pak ještě o zážitku hovořili....a myslím ještě dlouho hovořit budeme.
Náš dík patří i obsluze v kavárně , šatním posluhovačům a hosteskům. Vše perfektní!!!!! Rádi zase přijdeme!!!! Ať se daří.......

Kristýna Šrolová - PR oddělení 26.02.2018
Dobrý den, děkujeme za krásnou pochvalu nejen naší inscenace, ale i našeho hledištního personálu. Moc si toho vážíme.

Stop Kiss Anežka H. 21.02.2018
Dobrý den, mohu se zeptat, zda budete realizovat avizovanou premiéru hry Stop Kiss? Z přehledu premiér tento titul najednou zmizel. Děkuji za odpověď.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 22.02.2018
Dobrý den, je nám líto, ale z provozních důvodů jsme byli nuceni plánovanou premiéru bohužel zrušit. Předplatitelé budou o změně informováni a bude jim nabídnut jiný titul.

Dámská jízda 2018 Lenka 20.02.2018
Dobrý den,
mám s kamarádkou z konce roku voucher na dámskou jízdu a lednovou jsme bohužel prošvihly. Termíny dalších nevidím. Byla jsem informována, že se pořádají co dva měsíce. Můžu poprosit o termíny? Děkuji

Kristýna Šrolová - PR oddělení 21.02.2018
Dobrý den, termín další Dámské jízdy bude 7. dubna od 17 hodin. Stránku s podrobnostmi k této akci budeme postupně aktualizovat a najdete ji zde: http://www.mestskadivadlaprazska.cz/akce/damskajizda/

Vím, že víš, že vim Iva 19.02.2018
Dobrý den v divadle ABC,
místenky na divadelní představení Vím, že víš, že vim jsou do Března vyprodané.Je možnost ještě letošní místenky sehnat nebo až příští rok opět začátkem roku? Děkuji za přípdnou odezvu. D pozdravem Iva Hodonín

Kristýna Šrolová - PR oddělení 21.02.2018
Dobrý den, Vím, že víš, že vím... hrajeme každý měsíc nejméně dvakrát, takže stále máte šanci se na představení dostat i dříve než za rok. 1. března zahájíme předprodej vstupenek na duben. Ale pozor, toto představení je velmi rychle vyprodané, takže doporučuji v tento den zakoupit vstupenky, co nejdříve. Zdravíme do Hodonína!

Představení pro nezadané Jana 10.02.2018
Dobrý den,

zaujalo mě Vaše představení (vlastně celý program) pro nezadané, o tom únorovém jsem se ale dověděla pozdě. Žádné další v programu nevidím. Na kdy plánujete další?
Děkuji

Kristýna Šrolová - PR oddělení 14.02.2018
Dobrý den, bohužel Představení pro nezadané pořádáme pouze jednou ročně a to vždy na začátku února. Takže zase až za rok.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí