Fotogalerie

Soirée Henriety Hornáčkové

Start slideshow
Zobrazit album

V sobotu 28. února se v Divadle Rokoko konalo Soirée Henriety Hornáčkové, které bylo celé věnováno tanci. Henrieta ukázala, že umí nejen klasický balet na špičkách, ale i argentinské tango, scénický tanec a další taneční disciplíny. A aby na to nebyla sama, pozvala si kolegy z Městských divadel pražských a souboru Veselé skoky. Večerem provázeli režisér David Drábek a herec Jiří Panzner. Foto: T. Mach.

39 obrázků

Vím, že víš, že vím...

Start slideshow
Zobrazit album

Právě připravovaná inscenace Vím, že víš, že vím... bude mít za týden premiéru a v Divadle ABC se pilně zkouší. Tento týden už proběhly první kostýmované zkoušky. Podívejte se na fotografie Aleny Hrbkové.

39 obrázků

Romulus Veliký - první čtená zkouška

Start slideshow
Zobrazit album

V Divadle ABC se začalo zkoušet. V pondělí 23. února proběhla první čtená zkouška Romula Velikého, hry, která má podtitul Komedie antických rozměrů. Titulní role se ujme Aleš Procházka a režie Ondřej Zajíc. Na premiéru se můžete tešit na konci května.  Foto: T. Mach.

25 obrázků

Starší fotogalerie

Nezadaní v Rokoku 14. 2.

V sobotu na svátek svatého Valentýna pořádala Městská divadla pražská další z večerů pro všechny, kteří už nechtějí být sami. Po zhlédnutém představení Veterán v Divadle Rokoko se všichni přesunuli na doprovodný program do kavárny, kde na ně čekal bohatý program s tombolou a swingovou tančírnou. Foto: Michael Tomeš (www.michaeltomes.cz)

23 obrázků
Zpívání Janu Werichovi v Divadle ABC

V pátek 6. února jsme si připomenuli 110. výročí od narození Jana Wericha. Po představení V+W Revue  jsme měli pro diváky překvapení. Všichni diváci spolu s herci zazpívali píseň Ezop a brabenec a společně ji pomyslně poslali Janu Werichovi . Nahrávka této písně se objeví na připravovaném CD z této inscenace.  Foto: Michael Tomeš (www.michaeltomeš.cz)

14 obrázků
Happy End - první čtená

V Divadle Rokoko se začala zkoušet nová inscenace současné izraelské autorky Anat Gov se  slibným názvem Happy End. Režírovat ji bude Arnošt Goldflam a premiéru bude mít 28. března. Podívejte se na fotky Tomáše Macha z první čtené zkoušky.

25 obrázků
Premiéra Tanec smrti

V sobotu 24. ledna byla na Malé scéně ABC uvedena premiéra inscenace Tanec smrti. Režie se ujala Viktorie Čermáková a vidět v ní můžete Radku Fidlerovou, Jiřího Schwarze a Oldřicha Víznera. Foto: Michael Tomeš (www.michaeltomes.cz)

16 obrázků
Polské soirée J. Szymika a Z. Kaliny

V sobotu se v Divadle Rokoko konalo další z našich soirée. Herci s polským původem Jan Szymik a Zbigniew Kalina představili divákům Polsko tak, jak jej vidí oni, a prozradili, co všechno na něm mají rádi. Pozvali si na to i řadu svých kamarádů a kolegů např. Renatu Drössler, Renatu Putzlacher-Buchtovou, Czeslawa Walka a další. Záštitu nad soirée převzal Polský institut v Praze a rádi jsme v Divadle Rokoko přivítali i jeho ředitelku Agnieszku Kwiatkowskou. Foto: Michael Tomeš (www.michaeltomes.cz)

35 obrázků
Dámská jízda v Rokoku

Nový rok 2015 odstartovala Městská divadla pražská Dámskou jízdou v Rokoku. Po představení Úsměv Dafné zhlédly dámy módní přehlídku, kde se v rolích modelek představily herečky, které znáte z jevišť divadel ABC a Rokoko. Poté následoval program v kavárně, návštěvnice zde mohly zkusit masáž rukou od firmy GERnétic, nechat se nalíčit profesionální vizážistkou z firmy Max Factor, vyložit si osud od kartářky Anny Červené nebo vyhrát některou ze zajímavých cen v naší tombole. O hudbu se postaral dívčí kvartet KvarKet. Foto: Marianna Borecká

26 obrázků
Starší galerie