Fotogalerie

Romulus Veliký

Start slideshow
Zobrazit album

Romulus Veliký, komedie antických rozměrů. V titulní roli Aleš Procházka, režie Ondřej Zajíc. Premiéra 23. 5. 2015 v Divadle ABC. Foto: Alena Hrbková.

43 obrázků

Den Prahy 1

Start slideshow
Zobrazit album

V sobotu 16. května se konal Den Prahy 1 v Městských divadlech pražských. Foto: Michael Tomeš, www.michaeltomes.cz

38 obrázků

Listopad se hrál ve Vídni

Start slideshow
Zobrazit album

S inscenací Listopad jsme jeli na zájezd do Vídně, zahrát českým krajanům. Měla tam velký úspěch, podívejte se na fotky zúčastněných.

4 obrázků

Starší fotogalerie

Romulus Veliký - ze zákulisí zkoušení

Podívejte se na Fotky Aleny Hrbkové z příprav na kostýmovou zkoušku nové inscenace Romulus Veliký v Divadle ABC.

20 obrázků
Romulus Veliký kostýmová zkouška

V Divadle ABC se připravuje poslední premiéra divadelní sezony 2014/15 Romulus Veliký, s Alešem Procházkou v hlavní roli. Podívejte se na fotky z kostýmové zkoušky Aleny Hrbkové.

31 obrázků
Dámská jízda v Rokoku

V sobotu 26. dubna se v Divadle Rokoko konala další z našich Dámských jízd. Po představení Happy End mohly dámy zhlédnout módní přehlídku divadelních kostýmů z našeho fundusu , které předvedly herečky a zaměstnankyně Městských divadel pražských. Na večírku, který následoval byla pro dámy k dispozici profesionální vizážistka, kartářka, masáže rukou, tombola a další. Foto: Marianna Borecká

31 obrázků
Soirée Jiřího Hány a jeho hostů

Další z našich Soirée patřilo Jiřímu Hánovi a jeho hostům. Hlavním tématem byl vztah mužů a žen, ale nejen to. Na jevišti Divadla Rokoko se postupně vystřídali Radka Fišarová, Rozálie Havelková, Ellisa Mesfin a někteří zaměstnanci Městských divadel pražských, které za normálního provozu potkáte pouze v zákulisí. Foto: Natálie Krištůfková

26 obrázků
Setkání s tvůrci po představení Kdo se bojí Virginie Woolfové?

Pro naše diváky jsme nově připravili Setkání s tvůrci po představení, které se bude konat jednou měsíčně. Poprvé se uskutečnilo po představení Kdo se bojí Virginie Woolfové? A zúčastnili se jí nejen všichni herci, ale i režisér Petr Svojtka, dramaturg Jiří Janků a překladatel hry Jiří Josek, který zrovna v ten den oslavil životní jubileum. Foto: Michael Tomeš (www.michaeltomes.cz)

23 obrázků
Happy End - premiéra

V sobotu 28. března se v Divadle Rokoko konala premiéra nové inscenace Happy End. Tragikomedii současné izraelské autorky Anat Gov zrežíroval Arnošt Goldflam.

Foto: Michael Tomeš (www.michaeltomes.cz)

23 obrázků
Starší galerie