Fotogalerie

Tanec smrti

Start slideshow
Zobrazit album

Fotografie z inscenace Tanec smrti. Režie Viktorie Čermáková, hrají: R. Fidlerová, J. Schwarz a O. Vízner. Premiéra: 24. 1. 2015 na Malé scéně ABC. Foto: Alena Hrbková.

38 obrázků

Polské soirée J. Szymika a Z. Kaliny

Start slideshow
Zobrazit album

V sobotu se v Divadle Rokoko konalo další z našich soirée. Herci s polským původem Jan Szymik a Zbigniew Kalina představili divákům Polsko tak, jak jej vidí oni, a prozradili, co všechno na něm mají rádi. Pozvali si na to i řadu svých kamarádů a kolegů např. Renatu Drössler, Renatu Putzlacher-Buchtovou, Czeslawa Walka a další. Záštitu nad soirée převzal Polský institut v Praze a rádi jsme v Divadle Rokoko přivítali i jeho ředitelku Agnieszku Kwiatkowskou. Foto: Michael Tomeš (www.michaeltomes.cz)

35 obrázků

Dámská jízda v Rokoku

Start slideshow
Zobrazit album

Nový rok 2015 odstartovala Městská divadla pražská Dámskou jízdou v Rokoku. Po představení Úsměv Dafné zhlédly dámy módní přehlídku, kde se v rolích modelek představily herečky, které znáte z jevišť divadel ABC a Rokoko. Poté následoval program v kavárně, návštěvnice zde mohly zkusit masáž rukou od firmy GERnétic, nechat se nalíčit profesionální vizážistkou z firmy Max Factor, vyložit si osud od kartářky Anny Červené nebo vyhrát některou ze zajímavých cen v naší tombole. O hudbu se postaral dívčí kvartet KvarKet. Foto: Marianna Borecká

26 obrázků

Starší fotogalerie

Tanec smrti - kostýmová zkouška

Na Malé scéně ABC připravuje režisérka Viktorie Čermáková novou inscenaci Tanec smrti. V tomto komorním dramatu kontroverzního švédského spisovatele Augusta Strindberga uvidíte Radku Fidlerovou, Jiřího Schwarze a Oldřicha Víznera. Podívejte se na fotky Aleny Hrbkové z kostýmové zkoušky. 

14 obrázků
Tanec smrti - ze zkoušek

Na Malé scéně ABC se pilně zkouší nová komorní inscenace  Tanec smrti známého švédského dramatika Augusta Strindberga. Režie se ujala Viktorie Čermáková a uvidíte v ní Radku Fidlerovou, Jiřího Schwarze a Oldřicha Víznera. Foto: A. Hrbková.

14 obrázků
Silvestr v divadlech ABC a Rokoko

V poslední den v roce se v Městských divadlech pražských hrálo dokonce dvakrát! Diváci naplnili sály divadel ABC i Rokoko od 15 i 19 hodin a měli se na co těšit. Kromě současných komedií ve skvělém obsazení (v Divadle ABC se hrál Listopad a v Divadle Rokoko Burundanga) si diváci užili přípitek, ohňostroj a fotokoutek. Foto: Michael Tomeš (www.michaeltomes.cz)

23 obrázků
Vánoční setkání Klubu diváků a předplatitelů

V sobotu 13. prosince se konalo tradiční vánoční setkání členů našeho Klubu diváků a předplatitelů. Před představením Úsměv Dafné je přivítal umělecký šéf Petr Svojtka a po představení bylo pro všechny připraveno vánoční pohoštění, divadelní kvíz o ceny a prohlídka zákulisí Divadla Rokoko. Foto: Michael Tomeš (www.michaeltomes.cz)

13 obrázků
Vánoční večírek v Divadle ABC

V pátek 19. prosince se v klubu Divadla ABC konal vánoční večírek pro všechny zaměstnance, hosty a přátele Městských divadel pražských. Večírek otevřel proslov ředitele Ondřeje Zajíce, k tanci hrála DJka Magdalena Happy Feet a naše milá produkce rozdávala vánoční dárečky, které daly vytočit na kole štěstí. Foto: L. Chalupa

17 obrázků
Zpívání na Václavském náměstí

V sobotu 13. prosince od 16 hodin zazpívali v horní části Václavského náměstí herci Městských divadel pražských písně z představení Divadla ABC České Vánoce. Vystoupení se konalo v rámci akce Václavské Vánoce aneb Vánoční trhy pro Pražany.  Foto: L. Chalupa

13 obrázků
Starší galerie