Fotogalerie

Tanec smrti - první čtená

Start slideshow
Zobrazit album

V úterý 18. listopadu se konala první čtená zkouška nově připravované inscenace Tanec smrti. Komorní drama švédského autora Augusta Strindberga bude režírovat  Viktorie Čermáková a na premiéru se můžete těšit 24. ledna 2015 na Malé scéně ABC. Foto: Marianna Borecká

14 obrázků

Noc divadel 2014 v Rokoku

Start slideshow
Zobrazit album

Druhý ročník Noci divadel proběhl v Divadle Rokoko velmi úspěšně. Diváci se podívali na představení Veterán, po němž následovala beseda s herci a autorem hry Markem Epsteinem. Poté se mohli zúčastnit bojovky v Divadle Rokoko, kde si zábavnou formou vyzkoušeli různé profese z divadelního prostředí. Následoval koncert Martina Písaříka a jeho kapely Akustik a na závěr noci se tančilo argentinské tango s tanečním studiem Caminito.Cz, které se tančí v inscenaci Divadla ABC Drž mě pevně, miluj mě zlehka.

Foto: Michael Tomeš, www.michaeltomes.cz

42 obrázků

V+W Revue - premiéra

Start slideshow
Zobrazit album

Nová hudební inscenace Divadla ABC V+W Revue měla premiéru! Podívejte se na fotky ze slavnostní premiéry. Foto: Martina Houdek.

21 obrázků

Starší fotogalerie

V+W Revue

63 obrázků
Veterán - premiéra

V Divadle Rokoko se v sobotu 8. listopadu konala premiéra hry Marka Epsteina Veterán. O návratu bývalého legionáře do současného českého maloměsta. V hlavní roli Tomáš Novotný, režie se ujal Pavel Khek.
Foto: Michael Tomeš (www.michaeltomes.cz) a Aleny Hrbkové

45 obrázků
Veterán

Fotky z inscenace Veterán. Premiéra 8. listopadu 2014. Foto: A. Hrbková.

38 obrázků
V+W Revue - kostýmová zkouška

15. listopadu bude mít v Divadle ABC premiéru hudební V+W Revue, autorský projekt Petra Svojtky a Jiřího Janků, který připomene slavnou éru Osvobozeného divadla a jeho dva legendární protagonisty Jiřího Voskovce a Jana Wericha. Podívejte se na první fotky z kostýmové zkoušky od Igora Chmely.

28 obrázků
Soirée CD94

V sobotu 11. října se konalo v Divadle Rokoko výjimečné soirée s neobvyklým názvem Soirée CD 94 komický pietní večer na oslavu 20. výročí založení divadelního sdružení CD 94. Na soirée účinkovali herci, kteří tímto souborem prošli, mnoho z nich je v současnosti v Městských divadlech pražských. Foto: Tomáš Mach

33 obrázků
Veterán - kostýmová zkouška

V Divadle Rokoko se připravuje nová inscenace Veterán, podle původní hry Marka Epsteina. Podívejte se na fotky ze zákulisí kostýmové zkoušky i ze zkoušení samotné hry.
Foto: Alena Hrbková.

59 obrázků
Starší galerie