Fotogalerie

Rozlučka se sezonou

Start slideshow
Zobrazit album

V neděli 22. června se konala na Císařské louce rozlučka se sezonou pro všechny zaměstnance a přátele Městských divadel pražských. 

17 obrázků

Soirée zpívajících činoherců

Start slideshow
Zobrazit album

V sobotu se Městská divadla pražská rozloučila s diváky v sezoně 2013/14 pořadem z další řady Soirée, tentokrát nazvaným Soirée zpívajících činoherců. Herci představili své písničky z různých inscenací z divadel ABC a Rokoko.  Foto: Michael Tomeš.

28 obrázků

Premiéra Burundanga

Start slideshow
Zobrazit album

V sobotu 14. června se konala v Divadle Rokoko poslední premiéra sezony 2013/14. Inscenaci s tajemným názvem Burundanga režíroval Ondřej Zajíc. Na premiéře byli přítomni i vzácní hosté ze Španělského velvyslanectví. Foto: M. Borecká.

16 obrázků

Starší fotogalerie

Fialové Květy štěstí

Květa Fialová ve své benefici taková, jaká je.

13 obrázků
Premiéra Listopad

V sobotu 7. června se konala premiéra nové inscenace Listopad s Michalem Dlouhým v hlavní roli v režii Petra Svojtky. Podívejte se na fotky ze závěrečné děkovačky a ze zákulisí těsně po představení. Foto: Stanislav Honzík.

31 obrázků
Burundanga

Fotografie z inscenace Burundanga. Současná španělská komedie o "droze pravdy", nepodařeném únosu a možném zániku teroristické skupiny ETA v režii Ondřeje Zajíce. Foto: A. Hrbková.

39 obrázků
Listopad

Fotografie z nové inscenace Listopad. Režie: P. Svojka, hrají: M. Dlouhý, J. Hána, J. Vlach,  L. Zbranková a Z. Vencl. Foto: I. Chmela

23 obrázků
Kostýmová Burundanga

První fotografie z nově připravované inscenace Burundanga. Premiéra 14. června v Divadle Rokoko. Foto: A. Hrbková.

16 obrázků
Kostýmová Listopad

Fotografie z kostýmové zkoušky inscenace Listopad. Premiéra 7. června 2014. Foto: I. Chmela

28 obrázků
Starší galerie