Fotogalerie

Vánoční setkání Klubu diváků a předplatitelů

Start slideshow
Zobrazit album

V sobotu 13. prosince se konalo tradiční vánoční setkání členů našeho Klubu diváků a předplatitelů. Před představením Úsměv Dafné je přivítal umělecký šéf Petr Svojtka a po představení bylo pro všechny připraveno vánoční pohoštění, divadelní kvíz o ceny a prohlídka zákulisí Divadla Rokoko. Foto: Michael Tomeš (www.michaeltomes.cz)

13 obrázků

Zpívání na Václavském náměstí

Start slideshow
Zobrazit album

V sobotu 13. prosince od 16 hodin zazpívali v horní části Václavského náměstí herci Městských divadel pražských písně z představení Divadla ABC České Vánoce. Vystoupení se konalo v rámci akce Václavské Vánoce aneb Vánoční trhy pro Pražany.  Foto: L. Chalupa

13 obrázků

Vím, že víš, že vím - první čtená

Start slideshow
Zobrazit album

V Divadle ABC se začala zkoušet nová inscenace s názvem Vím, že víš, že vím se Simonou Stašovou a Michalem Dlouhým v hlavních rolích. Režisérem této italské komedie bude Vladimír Strnisko. Na premiéru se můžete těšit až 7. března 2015.

Foto ze začátku zkoušení pořídil Michael Tomeš (www.michaeltomes.cz)

24 obrázků

Starší fotogalerie

Soirée Hanuše Bora a jeho hostů

V sobotu 29. listopadu se v Divadle Rokoko konalo další z našich pravidelných soirée. Tentokrát byl hlavní postavou Hanuš Bor, který si pozval spoustu zajímavých hostů. Foto: M. Tomeš (www.michaeltomes.cz)

35 obrázků
Tanec smrti - první čtená

V úterý 18. listopadu se konala první čtená zkouška nově připravované inscenace Tanec smrti. Komorní drama švédského autora Augusta Strindberga bude režírovat  Viktorie Čermáková a na premiéru se můžete těšit 24. ledna 2015 na Malé scéně ABC. Foto: Marianna Borecká

14 obrázků
Noc divadel 2014 v Rokoku

Druhý ročník Noci divadel proběhl v Divadle Rokoko velmi úspěšně. Diváci se podívali na představení Veterán, po němž následovala beseda s herci a autorem hry Markem Epsteinem. Poté se mohli zúčastnit bojovky v Divadle Rokoko, kde si zábavnou formou vyzkoušeli různé profese z divadelního prostředí. Následoval koncert Martina Písaříka a jeho kapely Akustik a na závěr noci se tančilo argentinské tango s tanečním studiem Caminito.Cz, které se tančí v inscenaci Divadla ABC Drž mě pevně, miluj mě zlehka.

Foto: Michael Tomeš, www.michaeltomes.cz

42 obrázků
V+W Revue - premiéra

Nová hudební inscenace Divadla ABC V+W Revue měla premiéru! Podívejte se na fotky ze slavnostní premiéry. Foto: Martina Houdek.

21 obrázků
V+W Revue

63 obrázků
Veterán - premiéra

V Divadle Rokoko se v sobotu 8. listopadu konala premiéra hry Marka Epsteina Veterán. O návratu bývalého legionáře do současného českého maloměsta. V hlavní roli Tomáš Novotný, režie se ujal Pavel Khek.
Foto: Michael Tomeš (www.michaeltomes.cz) a Aleny Hrbkové

45 obrázků
Starší galerie