Diskuze


Předchozí 891011121314151617 Další


Proč muži neposlouchají....... Dana Polanecká 20.06.2017
Skvělé představení, moc jsem se pobavila. Vím, že vaši herci zpívají, ale že zpívají tak dobře, to mě příjemně překvapilo. O paní Smutné jsem to věděla z Pana Kaplana, ale i ostatní byli skvělí. Jedno mě zaskočilo - udělala jsem si test z programu a vyšlo mi, že jsem vlastně chlap..... :)

Kristýna Šrolová - PR oddělení 21.06.2017
Dobrý den, děkujeme za chválu. Pokud ještě v lednici najdete máslo, nebude to s Vámi tak špatné...

Konkurz, Čapek, August Marcel Maťaťa 15.06.2017
Dobrý den, chtěl bych Vám říct, že Konkurz to byla sranda, paní Batulková a paní Hornáčková byly skvělé a ostatní také. Čapek byla skvělá hra mně se to líbilo moc všichni skvělí zásluhu má na tom paní Málková a paní Jachnická. August, August, August byla skvělá hra byla to sranda. Všichni byli skvělí, paní Jachnická to zahrála skvěle. Nikdo jiný by to nezahrál líp něž ona. V září půjdu na Kancl 16.9 a pak bych chtěl bych v prosinci na České Vánoce. Věřím že to bude dané na sobotu v prosinci. Skvělé zážitky mám z toho. S podzravem Marcel Maťaťa

Kristýna Šrolová - PR oddělení 21.06.2017
Dobrý den, děkujeme za pochvalu. A doufáme, že budete stejně pilný divák i v nadcházející sezoně :-)

Derniéra Čapkových povídek Alena 03.06.2017
Dobrý červnový den.
1.června jsem byla již potřetí na divadelním představení "Věštkyně, vraždy a jasnovidci". Pokaždé jsem se bavila při vystoupeních Hany Doulové, Lukáše Jurka, Dany Batulkové. Stejně tomu bylo i při derniéře. Posílám veliký dík panu režisérovi Arnoštovi Goldflamovi! Může litovat ten divák, který toto představení neviděl. :-))

Kristýna Šrolová - PR oddělení 12.06.2017
Dobrý den, děkujeme za krásnou recenzi a doufáme, že se Vám stejně tak bude líbit i naše nová inscenace Čapek, která měla minulý týden premiéru.

Pozdrav Dominika Vacková 30.05.2017
Dobrý den,
pozdravujte od nás všech z Českých Budějovic, paní Simonu Stašovou. Moc ráda chodím,na její divadelní představení. Moc se mi líbí,všechny její divadelní představení. Moc rádi jezdíme k Vám do divadla a to jezdíme až z Českých Budějovic. Moc se mi, u vás v divadle líbí. A moc děkuji,že vyřídíte můj vzkaz. Už jsem, u Vás v divadle, byla několikrát. A moc se mi to líbí.
A můžete mi pak dát prosím vědět, co na ten pozdrav,paní Stašová říkala. Děkuji moc. A ještě jednou moc zdravím.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 30.05.2017
Dobrý den, Váš vzkaz určitě předáme. Děkujeme.

Na miskách vah Douda 25.05.2017
V úterý 23.5.2017 jsme v Táboře viděli představení Na misckách vah. Velmi,velmi dobré. Možná by bylo vhodné zařadit ho jako povinné představení pro žáky i studenty. Závažné a potřebné téma i skvělý výkon účinkujících. Douda.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 30.05.2017
Dobrý den, jsme velmi potěšeni, že se Vám představení líbilo. Inscenaci hrajeme poměrně často pro studenty středních a vyšších ročníků základních škol jako dopolední představení.


Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí