Diskuze

Předchozí 891011121314151617 Další

Evžen Oněgin Jarka Dvořáková 25.10.2017
Včera 24.10.2017 jsem navštívila Vaše představení Evžen Oněgin. Byla to nádhera, výkony všech herců úžasné, ale přece jen bych chtěla vyzdvihnout herecký výkon pana Hány-klobouk dolů. Krásný zážitek.Děkuji za něj.

Kristýna Šrolová - PR oddělení 25.10.2017
Dobrý den, jsme rádi, že se Vám představení tolik líbilo. Panu Hánovi rádi předáme.

Shirley Valentine holky z Opavy 22.10.2017
Vynikající, skvělé, úžasné....dojmy z tohoto představení nelze vyjádřit slovy. Naprosto dokonalý herecký výkon paní Simony Stašové je opravdu nezapomenutelný! Děkujeme za nádherný zážitek.

Dobrý den, děkujeme za pochvalu!

Vím, že víš, že vím Markéta 19.10.2017
Dobrý den, včera jsme byli na představení v divadle ABC. Já osobně jsem hru viděla již podruhé, ale bavila se snad ještě více než prvně. Herecké nasazení Simony Stašové a Michala Dlouhého je naprosto geniální! Včera se během představení rozbila klika u "vchodových dveří". Michal Dlouhý si s tímto problémem dokonale poradil, ba naopak to vypadalo, že si v takových nepředvídatelných situacích lebedí :) asi je to divné, ale šla bych hned znovu. Z dojmů z představení budu ještě dlouho čerpat, moc Vám za úžasný zážitek děkuji!

Dobrý den, jsme rádi, že se Vám představení líbilo a navíc s nechtěnou vtipnou situací. Ano, Máte pravdu Michal Dlouhý má tyto situace velmi rád. Určitě přijďte znovu, žádné představení není stejné.

Proč muži neposlouchají... Ingrid 07.10.2017
V úterý jsem po třech letech na rodičovské dovolené konečně vyrazila do ABC a skvěle jsem se bavila. Úžasná práce všech herců, režiséra a chtěla bych moc pochválit choreografii.Děkuji!

Kristýna Šrolová - PR oddělení 09.10.2017
Dobrý den, děkujeme za pochvalu, myslím, že jste si nemohla vybrat po rodičovské dovolené lepší představení než toto :-)

Poděkování Lenka 30.09.2017
Dobrý den.Včerejší představení 29.9.2017 se Simonkou Stašovou bylo jedinečné, úžasné, báječné....prostě "hustý" (kdo byl na představení pochopí).Děkuji za krásný a příjemný večer. Šošková Lenka Břeclav

Kristýna Šrolová - PR oddělení 02.10.2017
Dobrý den, děkujeme, jsme rádi, že se Vám představení líbilo.

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí