11.03.2014

Předprodej na září

začíná 1. června


Vážení diváci,


předprodej na září začíná 1. června od 11 h na pokladně Divadla ABC  a od 14 hodin na pokladně Divadla Rokoko. Telefonické rezervace vyřizujeme až od 13 h a nově internetový prodej začíná u většiny představení již od půlnoci, pouze u představení Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách uvolňujeme zbylé vstupenky pro internetový prodej až po 16 hodině.

UPOZORNĚNÍ: Z důvodu velkého zájmu o inscenaci Vím, že víš, že vím... je vyjmuta ze všech typů předplatného. Na toto představení není možné uplatnit ani slevu Klubu diváků. 


Předplatitelé si mohou vstupenky zakoupit už 30. 5. a členové Klubu diváků 31. 5. Pro tyto dny platí normální otevírací doba na pokladnách tj. od 11 hodin v pokladně Divadla ABC a od 14 hodin v pokladně Divadla Rokoko. Telefonické rezervace vyřizujeme až po 13. hodině.

Pro dřívější předprodej (předplatitelé a členové KD) je určen pouze omezený počet vstupenek na představení Pan Kaplan má třídu rád, Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách a Shirley Valentine.

Upozorňujeme, že z důvodu velkého zájmu o představení Vím, že víš, že vím..., Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách a Shirley Valentine bude možné zakoupit na tato představení maximálně 4 vstupenky na osobu (platí i pro členy Klubu diváků a předplatitele)

Děkujeme za pochopení.

Předprodej na červnové veřejné generálky inscenace Tančírna 1918-2018 začíná 29. 5. od 11 hodin na pokladně Divadla ABC a od 13 hodin si můžete vstupenky zarezervovat telefonicky. 
 Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí