11.03.2014

Předprodej na březen

Začíná 1. února
POZOR pokladny otevíráme později!


Vážení diváci,


předprodej na březen začíná 1. března od 11 h na pokladně Divadla ABC  a od 14 hodin na pokladně Divadla Rokoko. Telefonické rezervace vyřizujeme až od 13 h a on-line předprodej spouštíme až od 16 h.


UPOZORNĚNÍ: Z důvodu velkého zájmu o inscenaci Vím, že víš, že vím... je vyjmuta ze všech typů předplatného. Na toto představení není možné uplatnit ani slevu Klubu diváků. 


Předplatitelé si mohou vstupenky na březen zakoupit už 30. 1. a členové Klubu diváků 31. 1. Pro tyto dny platí normální otevírací doba na pokladnách tj. od 11 hodin v pokladně Divadla ABC a od 14 hodin v pokladně Divadla Rokoko. Telefonické rezervace vyřizujeme až po 13. hodině.

Pro dřívější předprodej (předplatitelé a členové KD) je určen pouze omezený počet vstupenek na představení Pan Kaplan má třídu rád, Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách a Shirley Valentine.

Upozorňujeme, že z důvodu velkého zájmu o představení Vím, že víš, že vím..., Proč muži neposlouchají a ženy neumí číst v mapách a Shirley Valentine bude možné zakoupit na tato představení maximálně 4 vstupenky na osobu (platí i pro členy Klubu diváků a předplatitele)

Děkujeme za pochopení.
 

Předprodej na březnové veřejné generálky začíná 26. února od 11 hodin na pokladně Divadla ABC a na pokladně Divadla Rokoko od 14 hodin.

 Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.Další informaceBeru na vědomí